Bakireyken Hamile Kalınır mı?

Bayanın bakire olması halinde de hamile kalabildiği durumlar bulunmaktadır.

Bakireyken sürtünme ve benzeri yollar ile ilişkiye girmek çok düşük bir olasılık da olsa hamilelik ile sonuçlanabilmektedir. Bu nedenle bakireyken hamile kalınır mı diye merak ediyorsanız bazı durumlara dikkat etmemeniz halinde bu sorunuzun cevabı ‘’evet’’ olacaktır. Sizler de bakire bayanların hangi durumlarda hamile kalma risklerinin bulunduğunu merak ediyorsanız yazımızdan tüm sorularınızın cevabını rahatlıkla bulabilirsiniz.

Bakireyken Hamile Kalınır mı?

Hamile kalmak her zaman olmasa da bazen bir kaza neticesinde meydana gelebilir. Söz konusu kazalara ise genellikle genç çiftlerde rastlanır. Bakireliğe zarar vermeden birlikte olan çiftlerin en korkulu rüyaları da bakire olmalarına rağmen hamile kalma risklerinin bulunup bulunmadığıdır. Bu korku ise gençler arasında paniğe yol açmaktadır. Bakire iken gebe kalma durumu söz konusudur fakat bununla karşılaşılabilmesi için riskin hangi durumlarda ortaya çıktığı önem taşımaktadır. İlişkiye hangi dönemde girildiği ve hangi şekilde gerçekleştiği gibi pek çok durumun gebe kalma üzerinde direkt olarak etkisi vardır. Bu sebeple ilk bakışta şehir efsanesi gibi görünüyor olsa da söz konusu konular ile ilgili bilgi almak ve istenmeyen durumlara sebebiyet vermemek adına gerekli önlemleri almaya dikkat etmek gerekir.

Bakire bayanlar hamile kalabilir mi?

Bu konularda deneyim sahibi olmayan genç çiftlerin en çok merak ettikleri konuların başında hangi şekillere ilişkiye girdikleri takdirde hamile kalma risklerinin bulunduğudur. En çok sorulan soru sürtünme yolu ile veya iç çamaşırı varken ilişkiye girilmesi halinde hamile kalma riskinin bulunup bulunmadığıdır. Fakat sürtünerek ilişkiye girildiğinde ya da iç çamaşırı varken cinsel ilişki yaşandığında hiçbir şekilde hamile kalma riski bulunmamaktadır. Bazı hallerde giysileri ile ilişkiye girdiğinde hamile kalınıp kalınmayacağını merak eden kimselerde bulunur fakat söz konusu şekillerde gebe kalmak mümkün değildir. Gebelik riski ancak ve ancak vajinanın üstünde sürtünme ile ilişkiye girildiği takdirde vajinaya boşalma meydana gelirse karşılaşılabilen bir durumdur. Zira spermler vajinadan içeri girdiği takdirde gebelik sürecinin ilk adımı atılmış olur.

Bu tarz ilişkide bulunan kişiler tarafından merak edilen bir diğer konu ise bakire olsalar dahi hamile kalma riski taşıyıp taşımadıklarıdır. Burada bilinmesi gereken nokta bakireyim diyerek refaha kapılmamak gerektiğidir. Kızlık zarı vajinanın yaklaşık olarak 2 cm. İle 3 cm. İçerisinde yer alır. Söz konusu yapının ortasında da boşluk bulunur. Yani vajinanın iç bölümüne doğru boşalma gerçekleşirse spermler bu bölümden geçebilir ve gebeliğe sebep olabilir. Özetle anlatmak gerekirse, bakirelik hiçbir şekilde gebe kalınmasına engel olarak güvenilebilecek bir durum değildir.

Bakire olunsa dahi hamile kalınan durumlar hangileridir?

Hamile kalma riskinin en fazla olduğu dönem adet döneminden önceki dönemdir. Bu döneme halk arasında yumurtlama dönemi de denmektedir. Bu dönem esnasında bir ilişkiye girilmiş ve vajinanın etrafına sperm gelmişse gebe kalma olasılığı çok yüksektir. Fakat adet dönemi içerisinde ilişkiye giriliyorsa gebe kalma ihtimali neredeyse yok denilebilecek kadar azdır. Unutulmaması gereken önemli noktalardan bir diğeri de gebe kalmak adına illa penisin vajinanın içerisine girmesi gerekmediğidir. Sadece spermlerin vajinanın içerisine girmiş olması gebe kalma adına yeterli olur. Fakat yine de sürtünme yolu ile hamile kalmak çok düşük bir ihtimaldir. Zira vajinanın etrafındaki salgılar spermlerin ölmesine sebep olabilmektedir.

Sürtünme yoluyla ilişkiye girmek

Gebelik, sperm olarak adlandırılan erkek üreme hücrelerinin, bayanın üreme hücresi olarak bilinen yumurtasını döllenmesi sonucunda olur. İlk bilinmesi gereken nokta, sürtünme yolu ile hamile kalma riskinin normal ilişkiye göre çok daha az olsa da var olduğudur. Yani bu şekilde hamile kalabilmek söz konusudur. İlişki esnasında erkek ejakülasyon yaşamasa bile, boşalmadan önce gelen sıvılarda sperm hücresi bulunabilmektedir. Bu nedenle kadın ve erkek üreme organlarının birbirine temas etmesi halinde bu tarz bir risk söz konusudur.

Bu şekilde ilişkiye girmek, hamilelik riskinin yanı sıra cinsel hastalıklar bakımından da oldukça risk taşıyan bir yöntemdir. Şayet adet gecikmesi mevcutsa, hiç vakit kaybetmeden bir doktora başvurmak önemlidir.

Hamilelik, erkek üreme hücrelerinin cinsel ilişki esnasında kadının yumurtlama sahasına girmesi sonucu döllenmeye yani hamileliğe yol açabilmektedir. Bu noktada akıldan çıkarılmaması gereken nokta, hamilelik için penisin vajinaya boşaltılmasının bir şart olmadığıdır. Bu nedenle dikkatli davranmak çok önemlidir.

Sürtünme yolu ile cinsel ilişkide bulunurken dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir?

Daha sonrasında beklenmedik bir sürpriz ile karşılaşmak istemeyen çiftlerin bakireliğin zarar görmemesi adına sürtünme yolu ile ilişkiye gireceklerse dahi dikkat etmeleri gereken bir takım noktalar bulunmaktadır. Bu noktalar;

 • Mutlaka prezervatif ve benzeri korunma yollarından faydalanmak,
 • Partnerin cinsel organı üzerindeyken boşalmamak ve temas etmekten kaçınmak,
 • Her ilişkinin ardından cinsel bölge temizliğini sağlamak,

Hamilelik riski yukarıda da bahsettiğimiz gibi çok düşük olsa dahi mevcuttur. Bu nedenle tedbiri elden bırakmak istenmeyen neticelerin yaşanmaması adına büyük önem taşımaktadır.

Sperm Vajinaya Bulaşırsa Hamile Kalınır Mı?

Hamile kalmak kimi zaman oldukça zorlu bir süreçken kimi zaman oldukça kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Bir kadının hamile kalabilmesi için yumurtlama döneminde olması gerekir. Yumurtlama dönemindeki bir kadının yumurtası yumurtalıklarından sonra bulunan tüplerdedir. Bu tüplerde yumurta 3-4 kadar beklemektedir. Eğer içeri boşalma olursa spermler hızla yumurtaya doğru ilerleyerek yumurtayı döllerler. Ardından döllenmiş yumurta rahme inerek rahim dokusuna yerleşir ve hamilelik gerçekleşir. Bu normal bir hamilelik süreci iken bazı durumlarda vajinanın dışına bulaşmış spermlerde hamileliğe sebep olabilirler.

Bakireyken Hamile Kalma Belirtileri

Bakireyken hamile kalabilmek için vajina dışına veya içerisine sperm almak yeterlidir. Spermler dışarıda hızla etkisiz hale gelse de kadın vücuduyla temas eden spermler 1 hastaya kadar canlı kalabilirler. Çeşitli şekilde yukarı bölgelere ulaşabilen spermler yumurtayı dölleyebilir. Bakire olan bir kadın hamile kalabilir. Hamilelik belirtileri normal hamilelik belirtileridir.

Bakire olması hamilelik belirtilerini değiştirmemektedir. Kısaca;

 • Bulantı
 • Kusma
 • Ateş yüksekliği
 • İştah artışı
 • Baş dönmesi
 • Dengesizlik

Bakire veya değil bir kadın hamile kalması durumunda bu ve daha birçok belirti gösterir.

İlişkiye Girmeden Hamile Kalınır Mi?

Hamilelik ilişkilerde genellikle hesaplanarak yapılır. Yani kadın adet düzenini takip ederek yumurtlama döneminde düzenli olarak her gün ilişkiyi girer. Bu sayede hamile kalma şansını arttırır. Bakire bir kadın farklı tip cinsel ilişkiler ile vajinasına sperm bulaştırırsa aynı şekilde hamile kalabilir. Fakat bu normal süreçten daha zor bir ihtimaldir.

Spermler vajinada canlı kalabilmesine rağmen yumurtaya ulaşmaları güçtür. Normal hamilelik sürecinde spermlerin boşaldığı yer rahmin üst kısımlarıdır. Yani yumurtaya oldukça yakın bölgelerdir. Vajina ise yumurtanın olduğu konuma daha uzakta bulunur. Bu yüzden vajinada bulunan spermeler yumurtaya kolaylıkla ulaşmaz.

Vajinasına sperm bulaşmış bakire bir kadın eğer hamile olmak istemiyorsa vajinasını düzgün bir şekilde temizlemelidir. Sadece saf suyla temizleme yapmalıdır. Temizlik ürünlerin vajinanın normal yapısına zarar vermektedir. Kısaca ilişkiye girmemiş bir kadının da hamile kalma ihtimali vardır ve göz ardı edilmemelidir.

Vajinaya Sperm Bulaşırsa Hamile Kalınır Mi?

Normal sperm işleyişi kadının rahminin üst kısımlarına boşaltılmasıyla gerçekleşir. Spermler erkek vücudunda iken henüz hareket edebilme yetenekleri yoktur. Bu yeteneklerini kadın vücuduna girdikten sonra kazanırlar. Kuyrukları sayesinde oldukça hızlı hareket ederek yumurtaya ulaşmaya çalışırlar.

Vajinaya sperm bulaşması ile de hareket yeteneği kazanabilen spermler yumurtaya gidebilir. Bu her zaman mümkündür. Bunun nedeni ilişki olmasa bile sperm vajinaya bulaşıyorsa kadın yüksek ihtimalle arzulu bir formdadır. Bu durumda vücut hamilelik için kadına yardım eder. Vajinanın içi spermler için kaygan hale gelir. Yumurta salgıladığı hormonlar ile spermleri yönlendirir. Vajinaya ulaşan sperm hareket yeteneği kazanır ve zamanında temizlenmez ise hamileliğe yol açabilir. Bu zor bir ihtimaldir.

47 yorum

 • Ajda P. dedi ki:

  Genç çiftlerin merakla beklediği bir soruya gayet net bir şekilde cevap vermişsiniz.Biraz daha tecrübeli bir bayan olarak genç arkadaşlara bu tür konularda rahat olabileceklerini söylemek isterim.Kesinlikle hiçbir şekilde risk taşımaz.Gebelik gerçekten zor meydana gelen bir durum sürtünme durumuyla olabilmesi milyonda bir ihtimal olabilir.

 • mehtap C. dedi ki:

  20 li yaşlardaki gencler işte sorularınıza cevap verilmiş o anki krko ya hamile kalırsam diye korkular ama risk azdır yine test yapmayı unutmayın gencler benim artık oyle bir sorunum evlendim cok şükür

 • Umutt dedi ki:

  Merhaba burdaki yorumları okudum fakat bir soru da ben sormak istiyorum lütfen. Bilginizi paylaşırsanız sevinirim sevgilimle beraber adet döneminin son gününde sürtünme yoluyla beraber olduk ve vajina kısmına üzerine boşaldım bir sonraki adet dönemi geldiğinde adetinde geçikme oldu başlamadı bu tür bir durumda hamile kalma durumu nedir sevgilim bakire bu şekilde hamile kalma olasılığı ne derecedir yorumlarınızı bekliyorum

 • betul dedi ki:

  Sevgilimle adet olmadan 1 yada 2 hafta once surtunme ile iliskiye girdik.sadece vajina deligin oraya sperm bulasti aradan 2 dakika sonra soguk su ile guzelcene yikayip sildik hamile kalirmiyim

 • hayal dedi ki:

  Bakire birene boşalmadan sürtünme fazla olmak şartıyla hamile kalınır mı lütfen yardım edin?

 • Gizem çakmak dedi ki:

  Merhaba. Sevgilimle sürtünme yolu ile beraber oldum önden herhangi bir durum olmadı fakat arka tarafımda ıslaklık vardı muhtemel zevk suyu ben hemen sildim ama aynı zamanda elime boşaldı hastalığım 2 hafta gecikti hamile olma riski nedir ?

 • Isimsiz dedi ki:

  Iyi günler ben 17 yasindayim sevgilim ile 1 hafta once sevistik bana kendisini surttu ve peceteye bosaldi iyi ce temizledik orasini ve 5 dakika sonra kendisini bana dokundurdu hamile kalir miyim adetimden 5 veya 6 gun sonra oldu bu olay

  • Açelya Kartal dedi ki:

   Merhabalar,

   Öncelikle çok korkmanıza gerek yok, sürtünme yoluyla girilen ilişkilerde hamile kalma riski oldukça düşük. Fakat yine de emin olmak için test yaptırmanızı öneririm.

 • Ceylan dedi ki:

  Merhabalar ben sevgilimle cinsel ilişkiye girdim daha önce zevk suyu geldi fakat baksır vardı ve silmedi sonra ters ilişkiye girdik çıkardı çıkarırken bacak arama vajinaya yakın bi kısma aktı adetime 10 gün var ve ne yapacağımı bilmiyorum bide bakireyim sizce hamile kalır mıyım yardımcı olur musunuz lütfen acil çok acil

 • Arjin dedi ki:

  Ben sözlümle adetimden 3 gün sonra sürtünme yoluyla ilişkiye girdim karnımın üstüne boşaldı vajina bölgeme gelmedi hiçbir ıslaklık hissetmedim ama cidden psikolojimi bozdum. Hamile kalır mıyım bulaşmasından korkuyorum ben de iç çamaşır vardı sözlüm çıplaktı nolur acil cevap verin

 • büşra dedi ki:

  ben sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdim onda baksır bende bır sey yoktu ve ıslaktı hamıle kalma ıhtımalımız varmı oraya hıc degmedı

 • Meryem dedi ki:

  Nisanlimla sürtünme ile ilişki yaşadık yaşadıktan 3 gün sonra adet gördüm adetim 2 gün sürdü bu arada düzensiz adet görüyorum normalde adetin 3 gün sürmezdi biz cumartesi günü sürtünme ile ilişki yaşadık iki defa ilkinde surtundu peceteye boşaldı gidip orasini kopukle yikadi daha sonra aradan 2 3 saat geçti tekrar surtundu ve tekrar eline boşaldı ancak benden pazartesi kahverengi akıntı geldi daha sonra salı günü adet oldum adetin kahverengi parçalar ile geldi çarşamba daha yoğun bi şekilde geldi daha sonra ben duş aldım akşam üzerini adetim kesildi adetim biteli 20 gün falan oldu şimdi de kahverengi lekeler geliyo dün de test yaptirdik eczaneden alıp ilk 5 dk da tek çizgi negatif oldu test sonra testi atmak için poşet koyup çantama koydum çantama unutmuşum 6 saat falan kaldı atmak için çıkardım tekrar baktım varla yok arası ikinci çizgi gözüküyor sanki nisanlim kendimden çok eminim böyle bir şey yok sen çok kuruyorsun kafanda diyor senle bi şey yaşadığımız da zevk suyum bile gelmiyor gelse hissederim sadece senin islakligin oluyor diyor bende sadece 2 gün adet gördüğüm için çok sıkılıyorum acaba hamile olabilir miyim lütfen cevap verin beni bilgilendirir misiniz

 • Meryem dedi ki:

  Lütfen beni de bilgilendirir misiniz çok tedirginim bu konuda

 • Xxxxxxxxx dedi ki:

  Vajinamin üstüne boşaldi sevgilim adet olacağım gün ve bakireyim. Hamile kalma ihtimalim var mi

 • Monika dedi ki:

  Merhaba ben sevgilimle ön sevişme yaşayarak tatmin oldum bakireyim fakat arka tarafıma boşaldı bacaklarim omzundayken acaba içeri girme şansı olabilir mi adetim 9 gün gecikti ne olur acil cevap verin uyku duzenim ve psikolojim çok bozuk

 • Ceren dedi ki:

  Merhaba ben sevgilimle arkadan ilişki yaşadım içine boşaldı ama hemen sildim sonra ikinci boşalmasında vajinal bölgeye geldi hemen sildim ve adet dönemim bittikten sonra ilişkiye girdim bakireyim hamile kalırmıyım çok stresteym

 • Metin dedi ki:

  Merhaba ben sevgilimle ön sevişme yasadık bu arada sevgilim bakire boşaldıktan sonra sevgiliminin içine 2-3 cm girdim ve daha adet günü ama bir türlü olmuyor yardımcı olurmusunuz.

 • Hello dedi ki:

  Merhaba ben sevgilimle adet donemimden 1 hafta önce sürtünerek beraber olduk hic bi şekilde boşalma olmadığını söyledi ama adetim 3 gün gecikti acaba hamile kalirmiyim

 • Ben dedi ki:

  Merhaba ben nisanlımla iliskiye girmeden sevistik ve eline boşaldı sonra 5dkka sonra eliyle vajinamı oksadı ve adetimin ilk günuydu hamile kalma ihtimalim var mı

 • Büşra dedi ki:

  Iyi günler sevgilim le bir iliskiye benzer birsey yasadim bakireyim vajinama penisi az da olsa girerek ilişkiye girdim ama kizligim o sira bozulma dı kan gelmedi ve içime boşalmadı buna eminim sonradan 4 5 gün sonra idrarim de pembe parca parca kan akmaya başladı ve yanmaya basladi ara sıra ağrı girdi 2 3 gün sonra geçti ve şuan da belim de bi ağrı var acaba hamilemiyim diye şüpheleniyorum karnım la belim arasında bi agrım var lütfen bana yardım ci olurmusunuz

 • Nevzat dedi ki:

  Merhabalar bi sorum olacaktı yardimci olur musunuz ? Nişanlımla bi sevişme yaşadık ve ben bosaldım boşaldıktan sonra elimi baksıra attım sonrasında tekrar sevismeye başladık ve ben nişanlımın vajinasına dokundum aradan 20 gün geçti ve iki gündür baş ağrısı ve mide ağrısı çekiyor acaba hamile midir ?

 • Pyruss dedi ki:

  Sevgilimle adet gününden bir gün sonra sürtünmeli yaptık çamaşır vb yoktu arada ve sevgilim bakireydi dışarı doğru boşaldım ama yinede bulaşmıştır vajinasına hamile kalma ihtimali nedir

 • Funda dedi ki:

  Gebelik testi yaptin mi hamile mısın peki

 • Funda dedi ki:

  Benimde aynisi oldu 5 gun gecikti hamile kaldin mi peki

 • Blan dedi ki:

  22yaşında bekarım erkek arkadaşımla ben sürtündük benim üstümde inçe bi kıyafet onun üstündede pantolon vardı ben onun kucağına çıktım cinsel organlarımız kıyafet üzerinden birbirine değdi sevgilim boşaldı Benim çamaşırımda ıslaklık vardı ya boşalma çamaşırıma bulaştıysa hamilemiyimdir sizce acil cevap bekliyorum sizden lütfen deliricem

 • isimsiz dedi ki:

  kız arkadaşımla arkadan yaptık içine boşalmadım kalçasına doğru boşaldım spermin akmasıyla hamile kalmış olabilir mi ??

 • mühendis dedi ki:

  Merhabalar bende sevgilimle 11 12mayıs gibi sürtünme yoluyla çıplak vaziyette birlikte olduk.ben vajinasına boşalmadan sırtına boşaldım. vajinasın dan çekerken sperm yada zevk suyu ile sperm içeri girmiş olabilir mi? adet olduktan 10 13 gün sonra bunlar oldu. Daha önce de defalarca böyle ilişkiye girdik hiç bir sorun yaşamadık.Hamile kalma ihtimali çok düşük olsa da insan yinede korkuyor. Bunlar olduktan sonra karnında ağrı halsizlik iştahsızlık vb hamilelik belirtileri oldu.Bu yüzden endişeliyim. ilişkiye girmekten soğudum. şimdi stresli vaziyette adet gününü bekliyorum. o gün benm için bayram olur umarım. Sürtünme ile vajınaya boşalmadan hamile kalma olasılığı nedir bilimsel olarak ?

 • Esraaa dedi ki:

  20 yaşındayım sevgilimle sürtünme yolu ile bir birlikteliğimiz oldu ve vajinamın üzerine boşaldı bakireyim ama boşaldıktan 10 dakika sonra midem bulanmaya başladı acaba hamile kalırmıyım bilgi verirseniz sevinirim

 • Ceyda su dedi ki:

  Ben doktorum ve siz adet olmadiysaniz veya geciktiyse 1 gun olsa bile hamilesinizdir kesin

 • Nisa dedi ki:

  Merhaba bişey sorudan ben parmağımı vajineme soktum ama kanamam olamadı daha 14 yaşındayim sizce kizligim bozulmusmudur

 • Kubra dedi ki:

  Hepinizkini tek tek okudm meryem sen büyük ihtimal psikolojimmen öyle hissediyosun adetinin kahverengi gelmesi normal bisey. Içinde pihtilastikatn sonra öyle o sekil dışarı atiyo. Yani testlerde yanitabiliyo genede emin olmak istiyosab kan tahlili yap. Ve hamile kalmak okadar kolay değil. Her yazilana söylememe inanma

 • Kubra dedi ki:

  Icinize bosalmadikca sorun yok. Meryem Adetinin gecikmesi büyük ihtimal kafana taktiğin içindir. Ve kahverengi glmesi. Çok normal bisey içinde pihtilasan kanını dışarı atiyo. ha buarada testler herzaman doğruyu söylemez yaniltabilir. Geneede rahat etmiyosan doktora gorun.

 • öztürk dedi ki:

  merhaba , sevgilimle açıktan ilişkiye girdik fakat sevgilim bakire ama vajinaya sürterek vajinasına boşaldım hatta boşaldıktan sonra bile oradan çıkarmayarak sürtünmeye devam ettim 1-2 dakika . daha sonra peçete ile sildik ama vajina üzerine boşaldım ve 1-2 dakika çıkarmadan hala devam ettim sürtünmeye acaba sevgilim hamile kalırmı ? vajinaya 1-2 dakika boşaldıktan sonra çıkarmadan devam etmem bakire olduğu halde hamile kalırmı ? lütfen acil yardım .

 • Metin metin dedi ki:

  merhaba, sevgilim ile açıktan birlikte olduk ve vajinasına boşaldım hatta boşaldıktan sonra bile hiç ara vermeden 1-2 dakika kadar daha sürtmeye devam ettim ama bitirdikten sonra hemen sildik peçete ile vajinasını . sevgilimin hamile kalma olasılığı var mıdır ? kısa sürede nasıl anlaşılır ? ne gibi önlem almak gerekiyor ?

 • Arif dedi ki:

  Hocam sevgilimle ilişkiye girdim vajinasına tam girmedim ama girmiş kadar oldum ve içine boşaldım hemde 2 kere oldu bu boşalma bu olay sevgilimin adetinden 4 gün sonra yaşandı sevgilimin hamile kalma olasılığı nedir bu arada sevgilim bakire

 • Gönül dedi ki:

  Merhaba erkek arkadaşımla adetimden 2 gün önce birlikte olduk ve penisini vajinama sürterken boşaldı ve bir süre öyle kaldık bakireyim diye silmek aklımıza gelmedi ıslaklık kuruduktan sonra mastürbasyonda yaptım şimdi olayın üzerinden 2 hafta geçti ama dediğim gibi hasta olmadan 2 gün önce beraberdik hamile kalma olasılığım nedir? Test yaptırmalı mıyım?

 • Nurcan dedi ki:

  Arkadaşlar adetiniz 1 veya 2 hafta geciktiyse mutlaka test yaptırın ve böyle şeyler yapmaktan vazgeçin sadece zaraririniza oluyor olan sizlere oluyor

 • İsimisizkişi dedi ki:

  Kız arkadaşımla seviştikten vajinasının yanına zevk suyum aktı sildik hemen yaş bezle ve kurubezle ve sonra boşaldım 3 4 gün oluyo kız arkadaşımın vajinasından kahverengi leke akıntı geliyo buna sebeb nedir daha önceleride yapıyorduk ama bişey olmuyordu yardımcı olursanız sevinirim?

 • Ceylin dedi ki:

  Bilgili kişiler lütfen cevaplasın..!
  Bakireyim erkek arkadaşımla sürtünerek ilişkiye girdik boşalması gelince az birşey vajinama sürtünürken geldi ama içine gitmedi diye biliyorum emin değilim tam hissetmedim yani gerisini dışarı boşaldı vajinama gelen kısmı hemen temizledim ovülasyon dönemimdi regl takip programında sizce hamile kalma olasılığım var mı ?

 • Buse dedi ki:

  Ceylin benimde aynisi oldu ve adet donemim gecikti eger 1 hafta daha gelmezse adetim ben ilk test yapmayi ve sonra özel doktora gitmeyi dusunuyorum insallah hamile kalma riski yoktur diye umuyorum seninde oyle yapmani tavsiye ederim internetden coksey okudum pskolojimi bozdum belkide o yuzdendir diyorum

 • Bilinmeyen66666 dedi ki:

  Ceylin hamile kaldın mi, aynı olayı sevgilimle yaşadım?

 • Acil cvb dedi ki:

  Merhaba ben nişanlım la sürtünme yoluyla ilişkiye girdim ama bosalma gerçekleşmedi sadece zevk suyu vardı ama nişanlım eliyle vajinama degmeşini engelliyordu adetim de 5 gün kalmıştı hamile olma olasılığı m varmıdır

 • Acil cvb dedi ki:

  Lütfen acil cevap kafayi yemek uzereyim imam nikahim iz da var sadece düğünden önce olmamali

 • hasan dedi ki:

  sorun olmaz hamile kalmazsınız zevk suyu ile,zevk suyunun arkasından gelen sperm hücreleri hamileliğe neden olur
  zevk suyu arkadan gelen sprem hücreleri için vajinayı ıslatarak sperm hücrelerinin hedefa kolay şekilde ilerlemesi içindir.

 • Cansu dedi ki:

  Merhaba nişanlım ile 2 3 hafta önce seviştik sürtünme oldu hastaneye gittiğimde HCG 12.3 çıktı ama bakireyim
  Hormonal bozukluktan dolayı böyle bir durum söz konusu olur mu daha önce hormanlarim bozuktu çünkü
  Ve şuan göguslerim acayip şiş yani adet olmak üzereyim yardımcı olun lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

#hamileykenben

Hamilelik fotoğraflarınızı İnstagram'da #hamileykenben hashtag’i ile paylaşın, anasayfamızda size ve bebeğinize yer verelim :) Fotoğraflarınız editör onayından sonra sitemizde yer almaktadır.

MAİL ABONELİĞİ
Bu site, sağlık hizmeti vermemektedir, sitedeki bilgiler tıbbi bir öneri yerine geçmez ve sadece bilgi amaçlıdır. Hastalıkların tanı ve tedavileri yalnızca uzman doktorlar tarafından gerçekleştirilebilir.