Bebek Oto Koltuğu Çocuklarınızın Hayatını Kurtarır

Neden Bebek Oto Koltuğu Kullanmak Gerekmektedir?

Bebek sahibi olan aileler için çocuklarının can güvenliği oldukça önemli bir konudur. Çocuğunuzla birlikte seyahat etme sırasında oto koltuğu kullanmak, çocuğunuzun güvenliğini sağlar. Bebek oto koltuğu kullanmak aynı zamanda yolculuk esnasında herhangi bir güvenlik problemini düşünmeden keyifli bir şekilde seyahat olanağı sunar

Bebek Oto Koltuğu Çocuklarınızın Hayatını Kurtarır

Araçtaki hıza bağlı olmaksızın herhangi bir kaza durumunun meydana gelmesi sonucunda arka koltukta olan ve oto koltuğunda oturmayan çocuğun herhangi bir zarar görmemesi neredeyse imkânsız bir durum olarak bilinmektedir. Kendine uygun ve güvenli olan bir koltukta oturmayan çocuğun kaza sonucu yaralanma ihtimali oldukça yüksektir.  Tüm bu tehlikelerin yanı sıra kaza geçirme ihtimali, ebeveyn açısından huzursuzluk ve korkuya neden olur. Bu nedenle sizlere konforlu olması ve tam anlamıyla güvenli sağlaması açısından Youniverse Fix Oto Koltuğunu öneriyoruz.


Bebek Oto Koltuğu Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Bebek sahibi olmak ebeveynler için hayattaki en güzel duygular arasında yer alır. Ebeveynler çocuklarının güvende olmasını ve onlara bir zarar gelmemesini isterler. Bu durum bebeğin güvenliğine dair endişe ve korkulara da neden olabilir. Bu nedenle ailelerin özellikle seyahat ederken çocuklarının güvende olduğunu bilmeleri en doğal hakları olarak görüyoruz. Youniverse Fix Oto Koltuğu ile çocuklarınız için endişe etmenize gerek yok. Artık yolculuğunuzun keyfini gönlünüzce çocuğunuzla birlikte çıkarabilirsiniz. Youniverse Fix Oto Koltuğu ile birlikte aklınızın arka koltukta kalmayacağına emin olabilirsiniz.

Bebek oto koltuğu seçerken dikkat etmeniz gereken unsurlar şu şekilde sıralanabilmektedir;

  • Yenidoğan bebeklerin kemik yapılarının güçsüz olması sebebiyle yaralanma ihtimalleri oldukça yüksektir. Bu nedenle bebek sahibi olan ailelerin özellikle bebeklerinin ne kadar hassas olduğunu düşünerek oto koltuğu seçmeleri gerekmektedir. Youniverse Fix Oto Koltuğu sayesinde araç emniyet kemeri kullanmanıza gerek kalmaz ve emniyet kemeri aracılığıyla bebeğinizin rahatsızlık hissi hissetmesi ve yaralanması önlenir.
  • Otomobile uygun oto koltuğu seçmek oldukça önemlidir. Isofix Sistem ile uyumlu olmayan bir araç sahibi olan kişiler 3 noktalı emniyet kemeri aracılığıyla güvenli, kolay ve hızlı bir şekilde kurulumu sağlarlar. Youniverse Fix Oto Koltuğu üç farklı pozisyona yatırılması açısından çocuğunuzun konforu açısından büyük rahatlık sağlar.
  • Oto koltuğu arabaya yerleştirildikten sonra hareket ettirilmemelidir.Youniverse Fix Oto Koltuğu bebeğinizin büyümesini 12 yıla kadar takip etmesi sayesinde sizi maddi ve manevi yönden birsürü problemden kurtarır.
  • Tüm bunların yanı sıra bebeklerin yaş grubuna ve kilolarına uygun bebek oto koltuğu seçmek gerekir. Youniverse Fix Oto Koltuğu bebeğiniz büyürken her aşamada kullanabileceğiniz için oldukça önemli önemli bir avantaj sağlar. Bebeğiniz büyürken yol arkadaşınız olan Youniverse Fix Oto Koltuğu 9 ile 36 kiloya kadar taşıyabilmesi yönüyle büyük rahatlık sağlar. Aynı zamanda baş desteği ve emniyet kemerlerinin basit bir hareketle ayarlanması da oldukça önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

#hamileykenben

Hamilelik fotoğraflarınızı İnstagram'da #hamileykenben hashtag’i ile paylaşın, anasayfamızda size ve bebeğinize yer verelim :) Fotoğraflarınız editör onayından sonra sitemizde yer almaktadır.

MAİL ABONELİĞİ
Bu site, sağlık hizmeti vermemektedir, sitedeki bilgiler tıbbi bir öneri yerine geçmez ve sadece bilgi amaçlıdır. Hastalıkların tanı ve tedavileri yalnızca uzman doktorlar tarafından gerçekleştirilebilir.