Çatlak Korkusunu Yok Edin!

Çatlak Korkusu

Hamile kadınlar için ve hamile kalmayı düşünen kadınlar için çok önemli olmasa da, ciddi anlamda zaman alan düşüncelerin içerisinde yer alan bir konudur, çatlak konusu. Haliyle kadınlar için de çatlak durumu, bir korku halini alabilir. Bu yüzden çatlak korkusunu yok etmek için, alanında uzman kurumlar tarafından organize edilmiş bitkisel bir çözüm sunuyoruz. Hamilelik sürecinde ve sonrasında karşılaşacağınız bedensel çatlaklar ve germe sorunlarına dair, etkili çözümleri sizler için organize ediyor ve Lierac Phytolastıl Gel ürününü öneriyoruz.

Çatlak Korkusunu Yok Edin!

Hamilelik Süreci ve Çatlaklar
Hamilelik süreci oldukça önemli bir süreç. Çiftler için büyülü bir süreç diyebiliriz hatta. Bu sürecin verimli ve sağlıklı gitmesi, elbette ki hepimizin en büyük isteği oluyor. Lakin süreç sonunda oluşabilecek vücut durumları da can sıkıcı bir hal alabiliyor. Bazı kadınlar, sırf vücutsal bozulmaların yaşanabilme ihtimalinden dolayı dahi hamile olmak istemiyor örneğin. Lakin artık, çok daha kolay bir çözüm var ve bu çözüm sizler için emin olun pek çok konuyu çözecek. Lierac PHYTOLASTIL GEL ürünü ile, çatlaklarınız için korkmanıza hiç gerek yok. Hamilelik döneminde ve hamilelik ardı dönemler için, çatlaklarınızı oldukça hızlı onaracak olan bu ürün, özel bir yapıya sahip.

Anneler için çatlakların oluşmasına pek çok etken var ama en büyüğü, karın bölgesinde oluşan dönemsel ve süreç dahilinde yaşanan şişiklik. Vücutta bu şişler arttıkça, sonradan çatlaklar ve benzer durumlar oluşuyor. Fibroblast aktivite olarak karşımıza çıkacak olan bir aktivite var. Bu aktivite yavaşladığı için, çatlaklar da haliyle hızlı oluşuyor ve estetik bozukluk yaratıyor. Dokuların sentezlenme durumunu yavaşlatan bu aktiviteler, hamilelik sonrası da çok görülüyor. Çatlayan ve genişleyen bölgelerde gerekli olan toparlama durumunu, gerekli esnekliği sağlamayan bu aktiviteler, çatlakları çok daha yoğun olarak gösterir bizlere. Bu yüzden cilt elastiklerini desteklemek gerekiyor. Cildi nemli tutmak ve bu elastikleri hızlı bir şeklide desteklemek için de, önemli çözümler var ve bunların başında Lierac PHYTOLASTIL GEL ürünü geliyor.

Nasıl Kullanmalısınız?
Çatlaklarınızın onarılması için kullanacağınız Lierac PHYTOLASTIL GEL ürününü, gebeliğinizin 3. Ayından itibaren günde 1 kere kullanabilirsiniz. Göğüs, karın ve kalça bölgelerinizin yanında, basen bölgelerinize de uygulayarak, görsel olarak masajlarla destekleyebilirsiniz. Ayrıca doğumdan sonra da devam edebilirsiniz bu işleme. Gerekli düzeltmeleri görünceye kadar bu çalışmaları yapmaya devam edebilirsiniz. Ürün için emzirme konusunda da sıkıntı yaşamıyorsunuz. Emziren anneler de güvenle Lierac PHYTOLASTIL GEL ürününü kullanabiliyor ayrıca. Lakin dikkat etmek gereken bir şey var, bebeğinizi emzirirken meme uçlarınızın temiz olması çok önemli. Ürünün içeriğinde yer alan bitkisel kompleks sayesinde, cildiniz çok daha hızlı kendine gelecek ve ekstra destek ile toparlanacaktır. Şimdiden geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

#hamileykenben

Hamilelik fotoğraflarınızı İnstagram'da #hamileykenben hashtag’i ile paylaşın, anasayfamızda size ve bebeğinize yer verelim :) Fotoğraflarınız editör onayından sonra sitemizde yer almaktadır.

MAİL ABONELİĞİ
Bu site, sağlık hizmeti vermemektedir, sitedeki bilgiler tıbbi bir öneri yerine geçmez ve sadece bilgi amaçlıdır. Hastalıkların tanı ve tedavileri yalnızca uzman doktorlar tarafından gerçekleştirilebilir.