G Noktası Büyütme

G noktası cinsel yaşamın gücünü ve etkisini arttırıyor!

G noktası olarak bilinen vajinadaki hassas bölgeler cinsel ilişkideki gücü arttıran faktörlerdir. Bu bölgenin büyütülmesi ise çiftlere daha güçlü bir cinsel ilişki deneyimi sunuyor. G noktasını büyüterek cinsel yaşamı güçlendirmek mümkün! İşte G noktasını büyütme tüyoları.

G noktası, cinsel yaşamda önemli bir yere sahip olan ve çiftlerin daha mutlu bir birliktelik yaşamasını sağlayan hassas bölgeler bütünüdür. Cinsel yaşamda önemli bir yer tutan göğüsler, vajina, klitoris gibi bölgeler hassas olduğu için çiftlerin güçlü bir birliktelik yaşamasına olanak tanır. G noktası, vajina içerisinde bulunan ve oldukça hassas olan bir bölge olarak tanımlanabilir. Bu bölge çoğu kadın tarafından henüz keşfedilememiş olsa da cinsel yaşamda oldukça önemli bir yere sahip. Özellikle son zamanlarda G noktasının cinsel ilişkideki gücü temsil ettiği söz konusudur. G noktası hassas olan bir bölge olduğu için cinsel birliktelikte daha fazla zevk almaya olanak tanır.

G noktası ismi Grafenberg’den gelmektedir. Grafenberg, Alman bir seksologtur ve G noktasının da mucididir. Bu nedenle G noktası ismi bu seksoloğun baş harfinden türetilmiştir. G noktası vajina bölgesinin içerisinde yer alana ve vajina girişinden ortalama 3 – 4 cm kadar içeride yer alan bir bölgedir. Bu bölge dışarıdan da hissedilebilen bir bölgedir. Çapı yaklaşık olarak 2 – 3 cm kadardır. Bu ölçüler her ne kadar bu şekilde belirtilmiş olsa da günümüzde hala tartışma konusu olmaktadır. Çünkü kimi seksologlar G noktasının yerini daha farklı bir bölgede tanımlayabilmektedir. Bunun en büyük nedenlerinden biri ise her kadının ve her insanın farklı yaradılışa sahip olmasıdır. Her kadının vücut yapısı aynı olmadığı için G noktası da aynı yerde olmayabilir. Bu da G noktasının nerede olduğu konusunda ayrı düşünceler ortaya konmasına neden olur. G noktasının yaşattığı orgazm klitoral orgazmdan daha farklı olduğu söylenmektedir. G noktası orgazmı daha güçlü olduğu için çiftlerin daha mutlu olmasına olanak tanır. Bu nedenle de G noktasını büyütme konusu gündeme gelir. G noktasının uyarılması için cinsel birlikteliğin başlamış olması gerekir. Ancak her ilişkide G noktasının hassasiyetinde artış olacağı da söz konusu değildir. G noktasının harekete geçmesi için öncelikle hormonların devreye girmesi gerekir. Hormonların etkisiyle birlikte G noktasında hassasiyet de artar.

G Noktası Nasıl Büyütülür?

Orgazm aşısı olarak da bilinen G noktası büyütme işlemi, zamanla hissedilmez hale gelen G noktasının belirginleştirilmesini hedefleyen bir işlemdir. Bu sayede sürtünmeyle birlikte G noktasının işlevi artar ve cinsel birlikteki uyum ve güç artar. Bu da mutlu ve sağlıklı bir cinsel yaşam anlamına gelir. G noktası büyütme işlemi cinsel birlikteki gücün artmasını ve orgazmın daha güçlü yaşanmasını hedefleyen bir operasyondur. G noktasını büyütme operasyonu için hastaya lokal anestezi uygulanmaktadır. Dermal injeksiyon tekniğiyle G noktasının olduğu bölgeye uygulama yapılır. Bu operasyon ortalama olarak 10 dakika kadar sürmektedir. Hasta, aynı gün taburcu olur. Bu operasyondan sonra kişi normal hayatına döner ve günlük aktivitelerini yapabilir. Operasyonun uygulandığı gün cinsel birliktelik mümkün olmaktadır. Bu nedenle oldukça rahat bir operasyondur. G noktasını büyütme operasyonu tamamlandıktan sonra bu etki yaklaşık olarak en fazla 1 yıl kadar devam eder. Bu sürenin sonunda G noktasının hassaslığı azalır ve hissedilmez hale gelebilir. Operasyonun uygulandığı hastaların büyük çoğunluğunda başarı elde edilmiştir.

9 yorum

 • Jale K. dedi ki:

  evlendikten 5 yıl sonra gerekebilir ve yılda bir kere olması üzücü kalıcı bir çözüm bulsalar bence daha iyi olur çünkü her sene her sene herkes yaptırmaz s anmıyorum ama gzel bir buluş

 • seda höyük dedi ki:

  Çiftler için oldukça önem taşıyan bir konu ve bu konuda böyle tıbbi gelişmelerin olması da oldukça sevindirici. Birçok insan karşısındakine yetememe, partnerini tatmin edip edemediği konusunda soru işaretleri, acabalar ve çelişkiler yaşıyor. Bu yöntem bu soruna sanırım epey bir yardımcı olacak, keşke süre 1 yıldan fazla uzun olabilseydi.

 • emre can dedi ki:

  Eşimle araştırma yaparken bu yöntemi ilk defa sitenizde okuyup öğrendim. Bir erkek olarak parterimin benden önce ve daha doyurucu şekilde tatmin olmasını isterim. Tek taraflı orgazmlarda bir şeyler hep eksik kalıyor. Sanırım bu yöntem baya abi yardımcı olacak. Merak ettiğim sürekli yapılırsa tıbben başka yan etkileri olur mu ve bu yöntemin maliyetini herkes karşılayabilir mi?

 • fatma öz dere dedi ki:

  NASIL YAPILIYOR ACABA BU yöntem, yani acısı sızısı varmı,ne kadar etkili,hangi klinik ya da doktorları öeneriyorsunuz,ve tabiki fiyatıı ne kadar,yan etkileri çıkıyomu

 • melike uçan dedi ki:

  evett işte budur, sanırım bir çok çifte biraz da olsa merhem olacak bir çözüm sanırım,ama 1 yıllık süre olması biraz can sıkıcı , güzel olan her şey için zaman sonuçta su gibi geçiyor, diyelim 1 yıl sonra yeniden yapılıyor mu yoksa belli bir zaman daha geçip öylemi yapılması gerekiyor,konu hakkında daha detaylı bilgi verebilirmisiniz bu ara da site harikaa en başa seviyeli ve donanımlı,teşekkürler

 • faruk harmancı dedi ki:

  daha okurken heyecanlandım, yani bence de 2 tarafında bu işten aynı derecede keyif alması en harika olanı, kadın erkek farketmiyorki ,eğer iki tarafta birbirini seviyorsa ve değer veriyorsa gerçekten daha az tatmin olana taraf için diğer eş de kendini eksik ve suçlu hissediyor ve bu işten tam keyif alamıyor,malesef işte dünya sıkıntıları bazen bunlara neden olabiliyor.denemeyi düşünüyorum,kendimden çok eşim için fiyatı ne kadar acaba.

 • emel darıcı dedi ki:

  evet bir çok çift için harika bir haber ve uygulama, 1 yıl olayı bence de biraz üzücü, benimde merka ettiğim yan etkileri varmı ya da sonrasında çıkıyormu, neticede en hassas bölge, pirince giderken evdeki bulgurdan olmayalım hesabı,birde tabiki fiyatı ve konunun uzmanı varmı türkiyede

 • sabriye hayta dedi ki:

  ne kadar etkili oluyor bu işlem, faydası ektisi ne derecede,deneyen yaptıran varmı,görüşleri neler araştırmak lazım,bence de çok hassas bir bölge olduğu için insan endişeleniyor, sonrasında yada işlem yapılırken yan etki yada hasar görme riskleri varmı,

 • muazzez demirci dedi ki:

  MERHBALAR, siteye emeği geçen herkese teşekkürler,harika bilgilerle dolu, bu işlem ya da yöntem nasıl uyugulanıyor, 10 dakika deniyor lokal anestezi deniyor ama tam olarak anlayamadım içeriye doğrumu doşardn bi bölümdenmi müdahele ediliyor, vediğer arkadaşlar gibi yan etkisi varmı sonrasında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

#hamileykenben

Hamilelik fotoğraflarınızı İnstagram'da #hamileykenben hashtag’i ile paylaşın, anasayfamızda size ve bebeğinize yer verelim :) Fotoğraflarınız editör onayından sonra sitemizde yer almaktadır.

MAİL ABONELİĞİ
Bu site, sağlık hizmeti vermemektedir, sitedeki bilgiler tıbbi bir öneri yerine geçmez ve sadece bilgi amaçlıdır. Hastalıkların tanı ve tedavileri yalnızca uzman doktorlar tarafından gerçekleştirilebilir.