Zevk Suyundan Hamile Kalınır mı?

Boşalma öncesinde erkekten gelen zevk sıvısı içinde az da olsa sperm olabileceğinden, hamile kalınır

Zevk sıvısının hamile kalmada etkili olacağı bilinmelidir. Bu sıvının cinsel birleşme öncesinde gelmesi, içinde olabilecek az sayıdaki spermin kadının hamile kalmasına neden olabilir. Bunun önlenmesi için erkeğin prezervatif kullanması tavsiye edilir.

Zevk Suyundan Hamile Kalınır mı?

Cinsel ilişkiden sonra boşalma yani ejekülasyon öncesinde penisten gelen sıvıya zevk suyu denmektedir. Zevk suyu denilen sıvı erkeklerde ejekülasyon olmadan önce salgılanan içinde sperm olmayan ya da oldukça az miktarda sperm bulunan prostat salgısıdır. Bu salgının pH değeri 7,5 değerindedir. Normalde prostat salgısı meni için önemli bir etkendir. Bu salgı meniye süt görünümünü veren bir salgıdır. Sonrasında menideki pıhtılaşmanın erimesini sağlamaktadır. Bu duruma likefasiyon adı verilir.

Zevk suyunun yani prostat salgısının döllenmedeki önemi nedir?

Kadının vajinası asidik yapıdadır. Zevk suyu spermlerin vajinadaki asidik ortamda zarar görmesini önler. Bunu ortamı alkali hale getirerek sağlar. İlk önce meniyi pıhtılaştırarak, cinsel ilişkiden sonra kadının üreme sisteminde tutunmasını sağlayıcı etkisi vardır. Fakat bu sırada spermlerin oldukça kısıtlı hareketleri vardır. Bundan sonra menideki pıhtılaşmayı eriterek, spermlerin daha hareketli hale gelmesini sağlar.

Zevk suyu hamile kalınmasını sağlar mı?

Cinsel boşalmadan önce erkeğin penisinden gelen prostat salgısı halk arasındaki adıyla zevk suyu içinde az miktarda olsa sperm bulunduracağı için, kadının hamile kalma olasılığı düşük oranda da olsa vardır. Herkesin merak ettiği zevk suyu hamile bırakır mı şeklindeki soru uzmanlar tarafından olumlu şekilde yanıtlanır. Bunun engellenmesi için en doğru yol erkeğin prezervatif kullanmasıdır. Erken aşamada gelen zevk suyu yani prostat salgısı sperm barındırabilir. Bu çiftlerde istenmeyen gebeliklere, kürtaj yapılmasına neden olabilir.

Zevk suyu meni dışında bir salgıdır. Hem spermlerin yolunu temizler, hem yolun kayganlaşasını sağlar, hem de cinsel ilişkinin kolaylaşmasına yardımcı olur. İçinde bulunacak birkaç tane bile sperm hamile kalmaya yol açabilir. Çünkü kadının hamile kalması için bir tane sperm bile yeterlidir. Daha çok geri çekilme yöntemini kullanan çiftlerde bu yola istenmeyen gebelikler elde edilebiliyor. Bunun direkt olarak sorumlusu zevk suyudur.

İçine Boşalmadan Hamile Kalınır Mı?

Cinsel bir birlikteliğin veya tensel bir yakınlaşmanın ardından oluşabilecek herhangi bir hamilelik ile ilgili bilinmesi gereken bilgiler bulunur. Bu bilgilerin kulaktan dolma olmaması bilimsel ve genel geçer olması önemlidir. Hamile kalmak için belli koşulları sağlamak gerekir. Bu koşullar sağlandığı ve iki tarafın da sağlık bakımından bir soruna sahip olmadığı durumlarda hamilelik gerçekleşir.

Hamilelik için ön koşulun bir kadın ve bir erkeğin korunmasız bir şekilde cinsel ilişkiye girmiş olmalarıdır. Bu birlikteliğin kadının yumurtalama dönemine denk gelmesi gerekir. Bu iki koşulun sağlanması durumda farklı etkenlerin de hamile kalmayı etkileyebileceğini unutmamak gerekir. Ayrıca erkeğin zevk suyu nedeni ile hamilelik yaşanması durumu da imkansız değildir.

Zevk Suyundan Hamilelik Belirtileri

Cinsel birliktelik tarafından erkek tarafından salgılanan zevk suyu içerisinde bulunan spermlerin, yumurtaya ulaşması sonucu hamile kalma ihtimalinin olduğu biliniyor. Özellikle hamilelik durumu yaşamak istemeyen çiftlerin zevk suyundan hamile kalma ihtimali ile karşı karşıya kalmamaları için dışarı boşalma dışında farklı korunma yöntemleri kullanması gerekir.

Aksi takdirde istenmeyen veya planlanmayan hamilelik durumunun yaşanması olasılığı vardır. Zevk suyu nedeni ile hamile kalındığı durumlarda hamilelikte görülen belirtilerin aynısı gözlemlenir. İlk aylarda kadınlarda sabah bulantısı görülme olasılığı vardır. Kokulara karşı hassasiyet artar. Adet yaşanmaması ise hamilelik ile ilgili oldukça önemli bir belirtidir. Bu gibi durumlarda hamilelik testi yaptırılması hamilelik ile ilgili bilgi sahibi olunmasını sağlar.

Zevk Suyunda Sperm Olur Mu?

Zevk suyu içerisinde sperm bulunmasa da özellikle cinsel birliktelik süresinde zevk suyu içerisine sperm karışma ihtimali vardır. Zevk suyunun genel olarak cinsel birleşme öncesinde birleşmenin daha kolay ve rahat olması için salgılandığı bilinse de zevk suyunun cinsel birlikteliğin hangi aşamasında geleceği değişiklik gösterebiliyor. Bu nedenle boşalma öncesinde gelen zevk sıvısının içerisinde sperm bulunma ihtimali daha yüksek oluyor.

Zevk suyu nedeni ile hamile kalmak bu nedenle mümkün olabiliyor. Ayrıca zevk suyunun önemli görevlerinden birinin spermlerin rahimde bulunan yumurtalara daha kolay ve hızlı ulaşmasını sağlamak olduğunu da hatırlatmak gerekiyor.

Zevk Suyundan Hamile Kalma Oranı

Hamile kalmak kadının sağlık durumu ve erkeğin sperm sağlığı ile yakından ilgilidir. Hamilelik tamamen kişilerin bireysel farklılıklarına bağlıdır. Bazı durumlarda tüm koşulların tam olarak sağlıklı bir şekilde sağlanması durumunda dahi istenen hamileliğin gerçekleşmeme ihtimali bulunur. Bu durumda zevk suyundan hamile kalmanın ihtimali olsa da bu durumun gerçekleşme ihtimali kimse için tam olarak bilinemez.

Zevk suyundan hamile kalma oranı tam olarak belirlenemez. Ancak yine de zevk suyu nedeni ile hamile kalma ihtimalinin yüksek olduğunu belirtmekte fayda var. Zevk suyu nedeni ile hamile kalmanın imkansız olmadığı gibi zevk suyundan hamile kalmanın kesin olduğu da söylenmez.

Benzer Konular:

Spermlerin Vajinadan Dışarı Akması Hamileliği Engeller mi?

Vajinanın Üstüne Boşalınca Hamile Kalınır mı?

102 yorum

 • şefika sert dedi ki:

  geçenlerde partnerimle dıştan sürtünme yoluyla birliktelik yaşadık, boşalmadan önce bir şeyler geldiğini -sanırım zevk suyu- hissettim,bende hassaslaşınca fazlada dikkat edemedim,partnerim kendi kıyafetine boşaldı vagina ya yaklaşmadı ama zevk suyu yada bi şekilde spermlerin kaçma ihtimalinden dolayı hamilelik olabilme ihtimali varmı,adetim 3 gün gecikti kasıklarımda da biraz ağrı var

 • mihriban gezmez dedi ki:

  Bende nişanlımla yaşadım aynı durumu ,henüz 2 gün oldu ve adetimden 13-14 gün sonrasıydı ve bide nişanlım tam üzerime geldi,hemen kalktık yıkadık temizledik ama sanırım bu spermler çok hızlı hareket ediyormuş açıkçası bende korkmaya başladım belki yersiz ama endişeleniyorum

 • Esmer dedi ki:

  Merhaba, bu konu benim basima geldi daha once. Kesinlikle kondom kullanmanizi tavsiye ederim, geri cekilme yontemi gibi yontemlere kesinlikle guvenmeyin arkadaslar.

 • Esra dedi ki:

  Merhaba erkek arkadawimla surtunmeyle iliwgiye girdik 5dakika falan.bowalmadan 15,saniye once hana cekildi diwari bowaldi.vajinama deymedi bowaldikdan sora zevk suyuda gelmedigini soyluyor.adetim sun olcakdi ama olmadi.ne yapmaliyim sizce.teekkurler

 • Deli kiz dedi ki:

  Sevgilimle surtustuk zevk suyu vajinama baya bi degdi bakireyim hamile kalmis muyimdir

  • Feride dedi ki:

   Bakireysen neden birlikte oluyosun? Evet bizim şehirde bi kız böyle hamile kalmıştı annesi babası evlaklıktan redd etdi.

 • Aslı dedi ki:

  Bir ay kadar önce sevgilimle ayakta kıyafetsiz sürtünerek ilişkiye girdik cinsel birleşme olmadan ve boşalma olmadı zevk suyundan hamile kalma riski nedir ayrıca üç dört gün sonrasında adet oldum bir hafta oldum adetimi kist var ondanda erken olabilir yada bu üstüne görme olabilir mi adetten bir hafta sonra üç kerede gebelik testi yaptım negatif çıktı hamilelik riski nedir

 • Seçil dedi ki:

  Mrhb şubat ayında adet günümüz degsrmi?

 • İsimsiz dedi ki:

  Kiz arkadasimla arkadan ilişkiye girdik penisim cok az bisi vajinasina surttu zevk suyu geldiğini söylüyor aradan 1 saat geçmeden ilaç aldık hamile kalır mı yardım edin

 • Sizz dedi ki:

  Merhaba nisanlimla analdan ilişkiye girdim ama bosalmadi ve zevk suyu da supeliyim sizce hamilemiyim 3 gün adet oldum ama ella hapı aldım sizce hamilemiyim

 • Seher1297 dedi ki:

  Merhaba nisanlimla analdan ilişkiye girdim ama bosalmadi ve zevk suyu da supeliyim sizce hamilemiyim 3 gün adet oldum ama ella hapı aldım sizce hamilemiyim

 • Mehmet dedi ki:

  Merhaba kız arkadaşımlâ ilişkiye girdik ama sadece ön Sevişme oldu bosalmadan önce zevk suyu geldi üzerine bosalmadım kasiklarim ağrıdı ni söylüyor sizce hamilemidir bunun için adet dönemini bekliyoruz bu da bizi baya bi etkile di lütfen bi cevap veriniz

 • Cok önemli lütfeeen dedi ki:

  Meraba kız arkadasımla sadece sürtüstük oral seks yaptık agzına bosalmadım ama zevk gelmiştir hamile kalabilirmi acil cevap allah askına

  • Cok önemli lütfeeen dedi ki:

   Allah askına cevap verin cok korkuyorum

   • Açelya Kartal dedi ki:

    Merhabalar,

    Vajinanın üzerine boşaldığınız durumlarda dahi hamile kalma oranı oldukça düşüktür. Tam olarak cinsel bir birliktelik yaşamadıysanız çok fazla korkulacak bir şey yok. Fakat yine de test yaptırabilirsiniz.

 • Önemli dedi ki:

  Zevk suyu ile %kaç hamile kalınır acaba

  • Açelya Kartal dedi ki:

   Merhabalar,

   Burada net bir oran söylemek yanlış olur. Eğer cinsel ilişkiye girmediyseniz ve yalnızca sürtünme yaşadıysanız hamile olma riskiniz oldukça düşük.

 • Fatma nur dedi ki:

  Nisanlimla ayakta kiyacetsiz surtündük bosalmadi iliskiye girmedik ama zevk suyu geldi hamile klma riskim nedir

  • Fatma nur dedi ki:

   Acil cevap verin lütfenn

   • Açelya Kartal dedi ki:

    Fatma Hanım merhabalar,

    İlişkiye girmediyseniz ve nişanınız boşalmadıysa hamile kalma riskiniz yok denecek kadar az. Fakat yine de gönlüm rahat olsun diyorsanız evde test yapabilirsiniz.

 • ezgi dedi ki:

  merabalar adetim ayin birlerinde 4 agustos gunu sevgilimle adetli bi sekilde sürtüşmeli iliski yasadik sonra 19 agustos uzerimde bende yatar sekilde yine surtusme yasadik ve zevk suyu oldu baya ice girmedi ve bugun 10 eylul hala adet olmadim ve vajina akintim cok fazla hamilemiyimdir

 • ezgi dedi ki:

  meraba sevgilimle 4 agustostl adetliyken sürtünme yoluyla cinsel iliskiye gectik zevk suyuda oldu daha sonra adetten kesildim 19 agustosta tekrar ayni seyi yasadik ama ben yatar pozisyondaydim o uzerimdeydi zevk suyu oldu ve sulu bi sürtüsme oldu tekrardan 10 eyluldeyiz adetim 10 gun gecikti ve vajinal akintim cogaldi ve asiri istaģım acıldı bas donmelerm var test yapmadm sürtünme oldu diye supelenmedm ama zevk suyu oldu icede girme olmadi sizce hamilelik riski varmidir

 • Kiraz dedi ki:

  Sevgilimle iliski yasadim ama icime bosalmadi sevk suyunla hamile kalma riskim varmidir acil lutfen

 • Hakan dedi ki:

  Bir Bn yapamadım bunları millet birbirini evlenmeden hamile bırakacak lar %1 ihtimal de olsa hamile kalabilir siniz dikkat edin

 • cevriye dedi ki:

  Iyi geceler size bir sorum olacak 3 yaşında bir oğlum var eşimle ilişkiye girdik fakat dışarıya boşalmadan sanki bir damla içine gitti acaba hamile kalirmiyim zamansız bir hamilelik olur eğer hamile kalırsam lütfen acil bir cvp yazarmisiniz

 • Belis dedi ki:

  Adetime 15 gun var adetliyken iliskiye girdik adetimin 2. Gunu yani ama icine bosalmadim dedi 19 gun oldu 5 gün once yine iliskiye girdik ama icine boşalmadi geri cekitti onun yanina gittigimdede ayni midem bulanıyordu yani 5 gundur mide bulantisi bas agrisi siddetli bas dönmesi halsizlik istahsizlik yemeklerden tiksinme kokulardan kusma ve belimin tek tarafi agiryo kalp carpintim da var

 • İsim vermek istemiyorum dedi ki:

  Merhabalar 1hafta önce erkek arkadaşımla ayakta bir sürtünme yaşadık vajinama boşalmadı ama sanırım zevk suyu geldi biz de bundan korkup ella hapını kullandık ama korkularımız hala çok yüksek sizce hamile miyimdir

 • Cok acil yardim dedi ki:

  Kiz arkadasimla cinsel iliskiye girdik bi kac defa ama icine bosalmadim lakin zevk suyundan şüpheleniyorum hamile kalma olasiligi nedir daha adeti gelmedi

 • Mert dedi ki:

  İyi günler acil cevap vermemiz lazım ne olur sevgilimle cinsel ilişkiye girdik baya sürdü ama boşalma olmadı kesinlikle dışarı oldu ama zevk suyunu araştırdım kalinabiliyormus sevgilimin adeti 4 gün falan gecikti hamilelik riski nedir lütfen bişey söyleyin

 • Misafir dedi ki:

  Merhaba kız arkadaşımla biraz sürtünerek sonra prezervatif takip birlikte olduk. Sonra da prezervatife dışındayken boşaldım hamile kalmış olabilir mi acaba zevk suyundan. Hamile olup olmadığı en kısa ne zaman anlaşılır

 • MUTSUZ KIZ dedi ki:

  MRB NİŞANLIMLA İLİŞKİYE GİRDİK BAKİRE DEĞİLİM İÇİME BOŞALMADI HİÇ AMA ZEVK SUYU TABİKİDE OLDU VAJİNAMDAN SÜREKLİ SIVI AKIYORDU ŞUAN ADET GÜNÜM 20 GÜ GECİKTİ HAMİLE OLUP OLMADIĞIMI BİLMİYORUM KASIKLARIMDA AZ DA OLSA ARADA BİR AĞRI OLUYO ŞUAN DA ADET SANCISI ÇEKİYOR GİBİYİM KARNIM BELİM FELAKET AĞIRIYO AMA ADET OLMADIM SİZCE HAMİLE KALMIŞ OLABİLİRMİYİM?
  CEVAP YAZARSANIZ ÇOK SEVİNİRİM

 • Hatice dedi ki:

  merhaba 20 yaşındayım erkek arkadaşım 2 yıdır anal yordan birleşme oluyor anal yoldan erkek arkadaşım boşalınca sperm i amıma gelirse hamile kalırmıyım ?

 • Söylemek istemiyorum dedi ki:

  Merhaba sevgilimle adetken sürtünerek seviştik ve daha sonra benim arka kısmına boşaldı ve henüz hamilelikle ilgili tek belirtim bel ağrısı acaba hamile olabilir miyim ? Acil lütfen cevap verin

  • Söylemek istemiyorum dedi ki:

   Lütfen çok acil gerçekten çok endişeliyim bi cevap verin karnımdada hafif ağrı var

 • nazan dedi ki:

  merhaba erkek arkadasimla iliskiye girdik ama icime bosalmadi surtunme yoluyla zevk suyu geldi yani o icime gitti mutlaka ve sonra kanamalarim oldu iliskiden 3 4 saat sonra kanamalarim cogaldi 1 kac gun daha devam etti pihti seklinde halada devam ediyor..ve benim istahim cok acildi ara ara bas donmesi oluyor uyku hali ve yorgunlukla cok fazla hamilemiyim acaba lutfen yardim edin ve bugun tam 1 hafta oldu birlikte olali bu kadar cok cabuk anlasilirmi hamile olup olmadigim…..

 • Zeynep Bozkurt dedi ki:

  Ben kurtac oldum aradan 5gun sonra beraber oldum benım asırı derece canım bısı ler cekıyor hamle kalabırmıyım

 • Metsirna dedi ki:

  Erkek arkadaşımla ilişki yaşadım sürtüne yoluyla apuç aram yani ama hiç boşalmadı ama zevk suyu vardı ve şuan mide bulantılarım var 28 Ocak’ta adet olcam sizce hamilemiyimdir

 • Eda dedi ki:

  Mesajları okurken sadece yazık dedim.müslüman ülkesinde yaşıyor ve müslüman diye geçiniyoruz.Allah bir diyor ama Allah’ın haram dediği helal olmayan bir ilişki yaşıyoruz??halbuki helal dairesi geniş ve keyfe kafidir.harama girmeye lüzum yok.cennet ucuz değil ama cehennemde lüzumsuz değil.

  • Alp arslan dedi ki:

   ??? helal olsun ama millet aşmış gidiyor opustum sevisdim namusluyum kizligm bozulmadi ama namusluyum her halti yedim ama namusluyum nede olsa saglam biyerleri nefret ediyorum bu tur insanlardan

  • egemen ve masalın annesi dedi ki:

   ulan biz hala el tutmayı günah sayalım.kocam nişanlıyken bni görmee geldiğinde gözlerine bakmaya utanıodum.dha snra yanlış anlamama açısından teslim oldum teslim pldum derken öpüştüm.. bunlar çocuk varmı düşünceainde. üstelikte nikahsız. bn 12 gnlük sözlüyken nikahımı kıydırdım dini

  • Meryem dedi ki:

   Helal olsun senin dedigin aynilarina bastan sona katiliyorum

 • Xerib dedi ki:

  Merhabalar. Eşimle sadece sürtünme olacak şekilde sevişme oldu. Üzerine yada içine boşalma olmadi. Zevk suyu sadece üzerine bulasmissa hamile kalma riski var midir ? Lütfen gören olursa yanıtlasin.

 • bilinmezz dedi ki:

  merhaba acil cevap verirmisiniz ?
  sevgilimle ilisķiye girdik onden bi surtunmede olmadı fakat eline zevk suyu geldi geldikten 20 dk sonra fln vajinami ellemeye basladı sizce hamile kalmismisyimdir ?

 • Isimsiz dedi ki:

  Merhabalar sevgilimle bir yakınlaşma oldu ama benim kotum vardı üzerimde o ise çıplaktı birbirine değme olmadi fajat bi ara ondan zevk suyu geldi ve eliyle sildi biraz zaman sonra sanirim 4 5 dakika sonra ayni eliyle pantolonumun içinden benim vajinami tuttu anlayınca hemen islak mendille sildiim sizce gebelik olur mu adet olmam gerekirken 4 gün geciktim ama adet belirtileri var korkudan mi sokulemiyorum acaba cevap verirseniz çok sevinirim

 • Zevk suyu hamile bırakıyor!!!!! dedi ki:

  Slm arkadaşlar çok merak edilen cevaplar iste size bir cvp ben evliyim eşim çekilme yöntemi ile korunuyordu ama co yanlış bir uygulamaymis hiç üzerim e boşalmadı ama şuan 6 haftalık hamileyim yani zevk suyu hamile bırakabiliyor

 • Can dedi ki:

  Merhaba arkadaslar kiz arkadasimla ilişkiye girdik korunmadik adetinden hemen sonraydı geri cekilme yaptim.icine bosalmadim zevk suyunda sperm var diye kafamiza taktik net bir cevap varmi tesekkurler

 • Atakan dedi ki:

  Böylelerine benzin döküp yakacaksın utanmadan şunu yaptık bunu yaptık yok arkadan yaptık siz Müslüman değilsiniz sizler sadece asalaklar topluluğusunuz yazık sizin insanlığınıza.

 • Merve dedi ki:

  Şubat ayında adet oldum mart ayında olmam gereken günden 5 6 gün gecikti bu normal mi

 • Sinan dedi ki:

  Nişanlımla ilişkiye girdik. İçine boşalmadım ama zevk suyu gitmiştir. Hamile kalma durumu varmı ? Varsa bunu engellemek icin ilaç varmı ? Bilen yardımcı olsun lütfen…

 • Hasan dedi ki:

  Sevgilim 12 martta adet gordu. Biz iliskiye 22 martta girdik. Ama sadece surtunme oldu zevk suyu vajinaya temas etti. Arada da pecete ile sildik. Bi sure sonra vucuduna temas etmeden bosaldim. 5 dakika sonra tekrar surtunerek iliskiye girdik. Adeti gelmesi lazim fakat gelmedi. Hamilelik riski varmi?

 • Hakan dedi ki:

  Merhaba lütfen cevap verirmisiniz hayatta hiç yapmadığım şeyi yaptım bugün sevgilimle çıplak halde sürtünerek ilişkiye girdik bende azıcık zevk suyu aktı vajinasına değdi ama boşalmadım ve içine sokmadım hamile kalırmı ? Lütfen yardım edin bu konulardan anlamıyorum nasıl anlayabiliriz hamile kalıp kalmadığını kız 17 yaşında ben 18 yaşındayım doktorada gidemiyoruz korkuyorum..

 • Hakan dedi ki:

  Hamile kaldı mı ? Çözümü nasıl buldun

 • joyjoy dedi ki:

  Kiz arkadasimla iliskiye girdik icine bosalmadim ama karninin agridigini soyluyor ve 1 hafta var adet olmaya sizce hamile kalirmi acil yardim edin

 • Nağcan dedi ki:

  Hamile kaldımı peki?

 • Asıl dedi ki:

  Zevk suyuyla hamile kalınıyor arkadaşlar. Kaldım. Geri çekilme her zaman etkili olmayabiliyor. Ovulasyon dönemine denk geldiyse o milyarda bir ihtimal gelip başınıza konuveriyor. O yüzden güvenip regl döneminde, başında, ortasında, sonunda ilişkiye girmeyin.

 • deli cane dedi ki:

  Erkegin spremini agzına almak hamile bırakırmı ? Acil lutfen

 • Elif dedi ki:

  15 mayısta kürtaj oldum ve 1 haziranda tekrar ilişkiye girdik dışarı boşaldım fakat suan beta değerlerim sıfırlanmadıgı için test yaptığımda pozitif çıkacağını söylüyolar zevk suyundan hamile kalma riskim nedir yada ben bunu nasıl öğrenebilirim ?

 • Gizli dedi ki:

  Sevgilile 6 gün önce bişeyler yaşadık. Vajinama girmedi. Analdan zorladı ama girmedi. Kendisinden Zevk suyu geldiğini söyledi ve direkt peçeteyle sildi. Ardından bende sildim. 1 saat sonra yıkadım. Ertesi gün hapı felan da atmadım. Adetime 5 gün var. Sizce hamile kalır mıyım.

 • Betül dedi ki:

  Merhabalar efendim 2 gün olacak sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadık ve ben bakireyim zevk suyu geldiginde vajinama baya sürtündü ama göbegime boşaldı sizce hamilelik riskim nedir ella hapı kullanmam gereklimi ne olur yardım edin iki günfğr aklımdan bi sorular çıkmıyor ne olut yardımcı ne yapaçmayalım çok korkuyorum hamile kalacam die cevabımıznı en acil şekilde bekliyorum ve bir daha asla sürtünerek falan ilişki yaşamayacağım bu korku bana yetti!!
  ??

 • Anonim dedi ki:

  Bi ay önce ilk kez erkek arkadasimla birlikte oldum.Zamansal olarak da tam doğurganligin yüksek ihtimal olduğu zamanlardi .sürtünme yoluyla zevk suyu vajinama değdi. Sonra birliktelik prezervatifle oldu.Bakireydim ama kanama olmadi.Ve gecen ay herşey normaldi.Dunde ilişkiye girdik adetin biteli bi hafta oluyor.prezervatif siz de prezervatiflide birliktelik oldu.ama prezr.sizde geri cekildi.hamile kalır miyim ?

 • Anonim dedi ki:

  Acil cevap verir misiniz ?

 • Anan dedi ki:

  Sürtünerek hamile kaldım babam beni öldürdü

 • isimsiz dedi ki dedi ki:

  merhaba erkek arkadışımla normal kıyafetimizle ilişkiye girdik ne gibi bidurum olur sizce?

 • deli dedi ki:

  Nisanlimi 2 defa ust uste bosalttim . 3 de surtunerek bosaldi ama ustumde bosalmadi zevk suyu vajinaya ustundeydi adet gunum de 12 gun gecti hamile olma olasiligi var mi

 • Kadriye dedi ki:

  Erkek arkadaşımla Bir buçuk ay önce önden sürtünme yaşadık sadece zevk suyu orama deydi 5 dk sonra gidip yıkadım 2 gün sonra da hap içtim adetim de geldi ama hamile kalirmiyim diye korkuyorum lütfen bana cevap verirmisiniz

 • Ayse dedi ki:

  Merhaba aynı durumu bende yaşadım.Hamile miymissiniz?

 • Ayse dedi ki:

  Merhaba bende o durumdayım.Hamile misiniz

 • uğur dedi ki:

  ben bir çokkez kondomsuz ilişki yaşadım ama çocuk mocuk olmadı öyle bi sorun yaşamadım dışarı yani geriçekilme yöntemi ile yürüdüm ama bu yorumlar beni korkuttu şimdi birazda şans meselesi galiba .. dikkatli olmak şart.

 • elif dedi ki:

  erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla birşeyler yaşadık adetim 20 gün gecikti boşalmadigini söyledi ancak zevk suyundan hamile kalmış olabilirmiyim. Kurbanda kesilen kanı görünce yıllardır ilk defa tansiyonum düştü ve bayıldım elim ayağım buz kesti. yabitlarmisini lütfen

 • Yokkk dedi ki:

  Arkadaşlar öncelik mrhb ben kız arkadaşımla ilişki yaşadım sipermim içine gitti aradan 4 5 gün geçti canını bişeyler çektiğini söyledi adet günü zamn da gelmedi geç geldi adet günü aradan 15 gün snra aile ekime gitti hamile değilsiniz dediler

 • İsim vermek istemiyorum dedi ki:

  Dün erkek arkadaşımla sürtünerek ilişkiye girdik iç çamaşırım üstümdeydi sadece arkadan sürtündük iç çamaşırımı hafif aşağı indirdi üstüme boşalmadı ama zevk suyu geldi dünden beri hamile kalırmıyım diye düşünüyorum lütfen buna benzer birşey yaşayan varsa cevap verebilir mi?

 • Eray dedi ki:

  Arkadaşlar artık şu soruları sormaktan bıkmadınız mı? Zevk suyuyla milyonda bir olsa dahi hamile kalınma riski vardır artık öğrenin şunu.. Ben de aynı korkuyu yaşadım ordan biliyorum hissettiklerinizi ama prezervatifin kutusu 30 lira ve bu çektiğiniz strese değmeyecektir bile..sürtünme, geri çekilme bunların hepsi hamile bırakabilecek etkenlerdir aklınızdan çıkarmayın.. Kimisi uğraşır senelerce yapamaz kimisinin zevk suyu 1 damlayla hamile bırakır.. Tavsiyem hayata küstüren bu stresi yaşamamak için 30 liranıza kıyın bi zahmet..!!!

 • Buse dedi ki:

  Iyi gunler nisanlimla iliski yasadim ve icime bosalmadi ama zevk suyu gelmistir tabi ve adetimin bittigi gun birlikte olduk 24 ile 28 i arasinda oluyorum adet sizce hamile kalma riskim varmidir zevk suyundan

 • Sizden utaniorm dedi ki:

  Ya bu yorumlari okurken gercekten ben utandim ewli olduqum halde siz ewlenmeden bunlari yasamaya utanmiomusunz allahin emirlerinden disari cikmaya utanmiomusunz acaba rabbim hepinizi islah etsin bide musluman ulkesinde yasioruz kimseye guwenilmio ama simdiki nesilede hic guwenilmiyo artik allah herkesin kalbine iman wersinde gormeyelim duymayalim artik boyle seyler gercektn utanc werici

 • Hatip dedi ki:

  Merhaba sevgilimle sürtünme yolula birlikte olduk zevk suyu aktığını hissettim ve hemen çektim üzerimizde iç çamaşır vardı sevgilim iki gündür adeti gecikti hamile midir aceba yardım edin ??

 • Nur dedi ki:

  Sevgilimle benim, şuan kocam ama neyse, ilk defa birbirimizle yaptık bunu, sevgiliyken sürtünme yaşamıştık, vajinamın üstüne boşalmıştı, hiç bir şekilde hamilelik yaşamadım, ama sözler dikkatli olun, ne olur ne olmaz.

 • Pişman dedi ki:

  Sevgilimle ilk önce bir kere ilişkiye girdik sonra başka bir gün içinde 5 kere cinsel ilişkiye girdik. Kondom kullanmadık ama içime boşalmadı. Hamile kalma oranım nedir?

 • Okan dedi ki:

  Hepiniz hamilesiniz asalaklar. Yaparken dusunmeyin sonra ben hamilemiyim diyin niye izin veriyorsunuz yakinlasiyorsunuz. Sizin gibiler yüzünden kiyamet kopacak zaten bu dünyanin ekolojik dengesini bozuyorsunuz hersey bir duzen icindeyken. Bu yazdiklarinizi okuyanlarda herkes bir seyler yasamis bir ben kalmisim diye dusunup oda biseyler yasamak isticek. Hepiniz kaşarsınız hemde yillanmis kasar… belkide ilerde icinizden birisi benimle evlenceksin. Nerden bilebilirsin imkansizmi asla olabilir cok dusukte olsa olabilir. Allahin varligina inaniyorsaniz o dusuk ihtimalin olabileceginede inanmalisiniz. Ve ben diyorum ki hepinize yaziklar olsun kirlenmis pislikler sizi. Burasi turkiye ve musluman bir ulke avrupali nalarsa yapsin onlar zaten baska dine inaniyorlar. Onlarla kendinizi kiyaslamayin. Umarim evlenmeden once tekrar yasarsiniz da daha cok gunaha girip cezasini cekersiniz. Bu yaptiklariniz yaniniza kalmiyacak. Ben ne dusunuyorum biliyormusun size diyorum kizlar acaba her halti yiyipte aksam eve donunce aenizin yuzune nasil bakiyorsunuz yemekte olsun annenizin babanizin. Tuuuuuh size tuhhh

 • Ebru dedi ki:

  Erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık vajinamin üstüne boşladı hemen idrar yaptım temizledik fln kızlığımi bozmadı ama.hemen cvp verin lütfen

 • Aysu dedi ki:

  Sevgilimle ilişkiye girdim içime boşalmadı ama zevk suyu içime aktı sizce hamilemiyimdir adetimin 7. Günü

 • Kubra dedi ki:

  Merhabalar sevgilimle adetim bittikten bes gun sonra sevistik ikimizde ciplaklik surtuyordu bana sonra bi ara bi sivinin geldigini gordum peceteyle sildim onun bosalmasini bekledim bosalinca hemen gidip yikadim 20sinde adet olmam gerekiyordu fakat suan 23 acaba hamile kalmismiyimdir kesinle bi bosalma soz konusu degil

 • Gizli dedi ki:

  Merhaba. Ben bundan 5-6 AY önce erkek arkadaşım ile sürtünme yaşadım (bakireyim) zevk suyu vajinama değdi hemde baya fazla. Düzenli olarak da adet oluyorum hamile olma riski varmı? Araştırdım adet oluyorsak bile hamile olunabilirmiş. Kafam çok karıştı lütfen cvp verin. 15 tatilde kan tahlili veriçem ondan önce öğrenmem gerek…

 • Kerem dedi ki:

  Yorumlara bak :S Meğer herkes trencilik oynuyormuş. Cem Yılmaz’ın ” Hani biz marjinaldik ” sözü geldi aklıma…

 • sıradanbirkadın dedi ki:

  merhaba dün erkek arkadaşımla cinsel birliktelik yaşadık ikinci kez boşaldığında prezervatif patlamamış olmasına rağmen içinde çok az sperm vardı. bu da beni endişelendirdi bir sorun olur mu?

 • Yeşilgözlükadın dedi ki:

  Partnerim hiç içime boşalmadan sex yapıyoruz ,ilaçlarla regl oluyorum adet duzensizligim var rahim duvarı kalın olduğu için ilaç kullanıyorum ilacı kestikten 6 gün sonra adet oldum ve 10 gün sonra tekrar adet gördüm neden?

 • Rbia dedi ki:

  Hocam nişanlımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık amma üzerimizde kiyafetlerimiz vardı.pantolonun Üzerine boşalma oldu. Pedi iç çamaşırı ve pantolon vardı üzerinde. bu men bunları geçirir mi. başka sıkıntı olur mu

 • Mikail dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar yurt dışına okumaya gitmiştim yurtan bi kız arkadaşlım oldu 4ay boyunca korumasız ilişkiye girdik ben her zaman geri çekiliyordum çünkü çok az bi ihtimal var neyse bana sosyal medyadan yanıma gelmek istedigini filan yazdı 4 5 gün sonrada hamile oldugunu ve test fotoğrafını atı o gün engeledim sosyal medya hesapları mı kapatım o yandan beri acmıyorum tabi ki moralim o yandan beri bozuk kendi mi zor tutyorum kolay değil ama bunu kabullenmek gercekten zor acaba ne yaptı ne oldu şu an hala hamile mi benim izimi süre bilir mi sürer mi baba mı olucam bu sorularla mahkum edildim kendi aptalığım sevgilim onun içine boşalmamı istiyodu ilişki esnasında en çok bu konu üstünde takılı kalıyorum baba olma ihtimaliim çok yüksek kimseye söyleyemiyorum işte bazen içip içip sosyal medyada insanlarla konuşuyorum eski halimi eski yaşantı mı özlüyorum arkadaşlarımla ailem le çok uzagım ama hayatımda ki en önemli şey ailem ve bende ilerde bunumla yüzleşme kaygısı yaşıcağım biyük ihtimalde belki bi gün evimin önunde belirir düşünüyorum öyle bi ihtmalde var neyse sizide yorudum ben korkağım cesaret akıl hiç bi şey yokmuş bunu gördüm TANIDIM.. siz olsanız ne yapardınız?

 • çokmerakettim dedi ki:

  bişey sormak istiyorum yaşım daa çok küçük ama rüyalanma yaşamamak için mast yapıyprum banyoda el yıkadığımız yere yaptıkdan sonra orayı baa temizliyorum 10 15 dk ama olurda gözden kaçırırsam annem veya ablam birşekikde oralarına depwrse hamile kalabilirlermi çok korkuyorum rüyalanma yaşamamk için haftada1 veya 2 kere yapıyorum kusura bakmayın iğrwnç bişey ama içim içimi yiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

#hamileykenben

Hamilelik fotoğraflarınızı İnstagram'da #hamileykenben hashtag’i ile paylaşın, anasayfamızda size ve bebeğinize yer verelim :) Fotoğraflarınız editör onayından sonra sitemizde yer almaktadır.

MAİL ABONELİĞİ
Bu site, sağlık hizmeti vermemektedir, sitedeki bilgiler tıbbi bir öneri yerine geçmez ve sadece bilgi amaçlıdır. Hastalıkların tanı ve tedavileri yalnızca uzman doktorlar tarafından gerçekleştirilebilir.