HAMİLE VE YENİ ANNELERİN HAYATINI KOLAYLAŞTIRACAK BİR MOBİL UYGULAMA

Bebek Gelişimini Takip Etmenin Kolay Yolu

Annelerin yeni doğan bebek gelişimini takip etmesi ve bu süreci sağlıklı bir şekilde sürdürmesi gerekiyor. İşte tam da bu noktada annelerin yardımına dünyaca ünlü ve Pediatristlerin 1 Numaralı Tercihi olan bebek bezi markası Prima koşuyor.

HAMİLE VE YENİ ANNELERİN HAYATINI KOLAYLAŞTIRACAK BİR MOBİL UYGULAMA

Kadınlarda hamilelik dönemi stresli ve bir o kadar da heyecanlı bir dönemi temsil ediyor. Anne adayları fiziksel ve duygusal değişimlerin getirdiği zorluklar ile bebeğin müjdelediği mutluluğu bir arada yaşıyor. Doğum sonrası başlayan süreç ise bir o kadar farklı.

Annelerin yeni doğan bebek gelişimini takip etmesi ve bu süreci sağlıklı bir şekilde sürdürmesi gerekiyor. İşte tam da bu noktada annelerin yardımına dünyaca ünlü ve Pediatristlerin 1 Numaralı Tercihi olan bebek bezi markası Prima koşuyor. Bebek gelişim takip fırsatı sunan Prima Kulübü uygulamasıyla hamilelik ve anneliğe dair çoğu şeyi bir arada bulmak mümkün.

Prima Kulübü’yle bebeğinin gelişimini takip et

Bebek gelişim takip uygulamaları arasında birçok özelliğiyle öne çıkan Prima Kulübü, hamile ve yeni anneler için çeşitli fırsatlar ve zengin bilgi kaynağı sunuyor. Prima Kulübü’nün en önemli özelliklerinin başında çok fonksiyonlu olması geliyor.

Uygulama bebeklerin yalnızca boy-kilo gibi fiziki gelişimine değil, aynı zamanda beslenme ve uyku takibi gibi konulara odaklanıyor.

  • Boy-kilo verilerini girerek bebeğinizin gelişimini ister gün gün ister ay ay düzenli aralıklarla kolaylıkla takip edebilirsiniz.
  • Yeni doğan bebeklerde annelerin korkulu rüyalarından biri olan uyku sorununu da Prima Kulübü ile kontrol altına almak mümkün. Bebeklerin uyku düzeni çoğu zaman annelerin günlük yaşam rutinlerini alt üst ediyor. Prima Kulübü ile bebeğinizin uyuduğu ve uyandığı saatleri not alabilir; günde kaç saat ve hangi saat aralıklarında uyuduğunu net bir şekilde görerek hayatınızı buna göre düzenleyebilirsiniz.
  • Beslenme bölümünde ise bebeğinizin emzirme, biberon ve katı mama bilgilerini sayaçlarla kayıt altına almanıza olanak sağlanıyor.
  • Ayrıca bebek gelişim takip sürecinde yaşadığınız zorlukları veya mutlu anlarınızı günlük not bölümüne yazarak fotoğraflar eşliğinde bebeğinizle olan anılarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz.

Hafta hafta hamilelik rehberi

Prima Kulübü yeni anneler kadar anne adaylarının hayatını da kolaylaştırıyor. Uygulama içindeki keşfet bölümü sayesinde zengin bir bilgi kaynağına ulaşabilirsiniz. Uzmanlar tarafından size özel hazırlanmış içerikler; gebelik, yeni doğan, bebek, çocuk ve hamilelik rehberi gibi konu başlıkları altında sizi bekliyor.

Burada bebek gelişim takip sürecinde işinize yarayacak faydalı bilgilerden gebelik döneminde hafta hafta bebek gelişiminin yer aldığı birbirinden özel içerikleri bulabilirsiniz. Üstelik baba adaylarına özel hazırlanmış içeriklere de ulaşabilirsiniz.

Prima Kulübü’ne üye ol, Prima aldıkça kazan

Prima Kulübü’nün faydaları yalnızca bebek gelişim takip konusuyla sınırlı değil. Aynı zamandan sunduğu fırsatlar sayesinde aile bütçesine katkıda bulunarak ebeveynlerin tasarruf yapmasını da sağlıyor. Prima Kulübü üyelerinin yararlandığı ayrıcalıklardan bazıları ise şöyle:

  • Herhangi bir mağazadan aldığınız Prima bebek bezine ait satış fişini uygulama içinden telefonunuzun kamerasıyla taratarak “kalp” biriktirebilirsiniz.
  • Biriktirdiğiniz kalplerle ödül havuzundaki irili ufaklı onlarca hediye arasından istediğinize anında sahip olabilirsiniz.
  • Üstelik bebek bezi almadan da kalp kazanmak mümkün. Arkadaşınızı davet ederek, ana sayfadaki anket görevlerini tamamlayarak veya izle-kazan videolarını seyrederek de yüzlerce kalbe ulaşabilirsiniz.
  • Prima Kulübü’nü sürekli ziyaret ederek ana sayfada yenilenen promosyonlardan, özel gün çekilişlerinden ve anlaşmalı markaların indirimli fırsatlarından anında yararlanabilirsiniz.
  • Prima Kulübü’ne üye olarak her ay 5 kişiye 1 yıllık bebek bezi kazanma fırsatının sunulduğu çekilişe katılabilirsiniz.

Bebek gelişim takibi neden önemlidir?

Bebeğinizin gelişimini yalnızca kilo almasıyla ilişkilendiriyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü bebek gelişim takip süreci bundan çok daha fazlasını temsil ediyor. Beslenme alışkanlıklarından tutun uyku düzenine kadar birçok konu bebeğinizin sağlıklı gelişiminde önemli rol oynuyor.

Bu aşamada Prima Kulübü gibi bebek gelişim takip uygulamaları hayatınızı kolaylaştırsa da burada en büyük görev size düşüyor. Gelişim sürecini titizlikle inceleyerek potansiyel problemlerin önüne geçebilir, bebeğinizin beceri ve yeteneklerini en iyi şekilde geliştirmesine yardımcı olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

#hamileykenben

Hamilelik fotoğraflarınızı İnstagram'da #hamileykenben hashtag’i ile paylaşın, anasayfamızda size ve bebeğinize yer verelim :) Fotoğraflarınız editör onayından sonra sitemizde yer almaktadır.

MAİL ABONELİĞİ
Bu site, sağlık hizmeti vermemektedir, sitedeki bilgiler tıbbi bir öneri yerine geçmez ve sadece bilgi amaçlıdır. Hastalıkların tanı ve tedavileri yalnızca uzman doktorlar tarafından gerçekleştirilebilir.