Meme ve Burun Estetiğinde 3d Programlama

3D Program İle Ameliyat Sonrasını Görün

Meme ve burun estetiği günümüzde en fazla yapılan estetik operasyonlar arasındadır. Bu estetik operasyonlar dış görünümü değiştiren önemli girişimlerdir. Bu nedenle kişileri düşündüren en önemli detay operasyondan sonraki meme ve burun görünümünün nasıl olacağıdır.

Meme ve Burun Estetiğinde 3d Programlama

Estetik alanındaki gelişmeler buna da çare buldu. Meme ve burun estetiğinde 3d programlama ile operasyonlardan sonra nasıl görüneceğinizi inceleyebilirsiniz. Görüntüye bakarak operasyon hakkında daha kesin kararlar verebilirsiniz. Meme ve burun estetiği yaptırırken endişeleriniz ortadan kalkar.

Burun estetiği yaptıracakların önem verdiği konular arasında burnun doğal görünümde olması, yüzüne uyum sağlaması, burun ucunun görünümü, yeni burun şeklinin kendisine yakışıp yakışmadığı gibi detaylar vardır. Operasyondan sonra yeni burun şekillerini bilen kişiler gönül rahatlığı ile burun estetiği yaptırabilirler.

Meme estetiği yaptırmak isteyenler yeni meme görünümlerinin nasıl olacağını, meme büyüklüğünün kendileri için uygun olup olmadığını 3d programlama ile önceden görebilirler. Teknolojik gelişmeler meme ve burun estetiği sonrasında yeni görünümünüz hakkında önemli bilgiler vermektedir. Görünüm üzerinde istediğiniz gibi çalışarak değişimler de yapabilirsiniz. Bu programlanın sağladığı avantajlar ise;

  • Burun ve meme şeklinizi operasyondan önce görebilirsiniz.
  • Kaygılanmanıza, sürprizler yaşamanıza gerek kalmadan meme estetiği ve burun estetiği yaptırabilirsiniz.
  • Meme ve burun estetiğinizin son halini önceden görebilirsiniz.

Meme ve Burun Estetiğinde 3d Programlama Nasıl yapılır?

Hazırlıklar için öncesinde farklı açılardan meme ve burun için medikal fotoğraflarınız çekilir. Bu fotoğraflar yazılıma yüklendikten sonra estetik cerrahınız fotoğraflar üzerinde yeni burun yapınızı ve meme şeklinizi oluşturur. Bu görünümleri hasta ile paylaşan estetik cerrah hastasının fikrini de alarak yeni meme ve burun şeklinde gereken değişimleri yapabilir. Hastanın beklentileri bu aşamada önemlidir. Sonuçta estetik cerrah ve hasta ortak bir karara varır. Hastalar taktıkları sanal gerçeklik gözlükleri ile meme ve burun şekillerini 3 boyutlu olarak görebilir, detaylı olarak inceleyebilir. Bu sayede operasyondan sonra görünümlerinin nasıl olacakları hakkında fikir sahibi olurlar.

3d simülasyon teknolojisi içerdiği 6 kamera yardımıyla ultra yüksek çözünürlükte görüntü sağlayabilen, yazılımı ile 3 boyutlu analiz yapabilen, simülasyon olanağı sağlayabilen bir sistemdir. Hastaların her pozisyondan değerlendirilmesini 360 derece fotoğraf çekebilme özelliği sayesinde gerçekleştirir. Bu sayede iki boyutlu simülasyonlardan daha avantajlı bilgiler verir. Hastaların kendi yapılarına özgü farklılıkların belirlenmesini sağlar. Hastaların vücut, yüz ve göğüs görüntülerini ultra yüksek çözünürlükte 3d görünümünü elde etmeye olanak sağlar. Bu bilgiler ışığında hastaların estetik operasyondaki değişimleri daha rahat değerlendirilebilir.

Meme ve burun estetiği operasyonlarına kaygı duymadan girmenizi sağlayan 3d sonrası görüntüleme sayesinde hastalar kendilerini üç boyutlu görme olanağına sahip olurlar. Estetik operasyon yapılacak olan bölgenin yandan, üstten, arka ve önden, alttan ve diğer açılardan nasıl göründüğü rahatlıkla incelenebilir. Görüntüleme yazılımı yardımıyla sizin meme ve burnunuz için tasarlanan yeni şekline isteklerinize göre müdahale etme şansınız olur.

Üç boyutlu görüntüleme sistemi burun estetiği, meme dikleştirme, meme büyütme, meme küçültme operasyonları için kullanılabilir. Bu şekilde operasyondan sonraki yeni meme ve burun şekillerine yönelik simülasyonlar yapılabilir. Meme büyütme estetiğinde hastaların isteklerine ve beklentisine yönelik tercih edilen implantın boyutuna, şekline, meme dokusuna yerleşimine göre yumuşak doku teknolojisi kullanılarak üç boyutlu görünümler oluşturulur. Operasyondan önce elde edilen görüntülerle çalışılarak oluşturulan simülasyonlar üç boyutlu olarak değerlendirilir. Çalışmaların tamamı hastaların beklentilerini karşılayacak şekilde yapılır.

Meme ve Burun Estetiğinde 3d Sonrası Görüntülemenin Avantajları

Meme ve burun estetiğine kaygı duymadan, sonuçlarının ne olacağını bilmeden girmek yerine rahat girmenizi sağlayacak olan 3d sonrası görüntüleme bilinen klasik görüntüleme gibi değildir. Bu şekilde estetik operasyonda yeni oluşturulacak meme ve burun şeklinizi daha önceden 3 boyutlu görebilirsiniz.

Çalışma sırasında sahip olduğunuz gerçek meme ve burun görüntüleri kullanılarak, bunlar üzerinde değişiklikler yapılır.

Estetik cerrahınızı meme ve burun estetiği için neler istediğinizi anlatabilir, yeni görünüme müdahale edebilirsiniz.

Meme ve burun estetiği sonrasında nasıl görüneceğinize dair tama yakın bir görünüm elde edilir.

Meme ve burun estetiği yaptırmak isteyenler yaşadıkları stresi üzerinden atar, operasyon sonucunda beklemedikleri bir sürpriz ile karşılaşmazlar.

Meme ve burun estetiğinde 3d programlama yeni bir çığır açmıştır. Artık kişilere estetik operasyon olmaya daha rahat karar verebilirler.

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

#hamileykenben

Hamilelik fotoğraflarınızı İnstagram'da #hamileykenben hashtag’i ile paylaşın, anasayfamızda size ve bebeğinize yer verelim :) Fotoğraflarınız editör onayından sonra sitemizde yer almaktadır.

MAİL ABONELİĞİ
Bu site, sağlık hizmeti vermemektedir, sitedeki bilgiler tıbbi bir öneri yerine geçmez ve sadece bilgi amaçlıdır. Hastalıkların tanı ve tedavileri yalnızca uzman doktorlar tarafından gerçekleştirilebilir.