İlişkiden Kaç Gün Sonra Hamile Kalınır?

İlişkiden sonra gebe kalınacak zaman;

Gebelik, iki adet dönemi arasında yumurtlama adı verilen dönemde gerçekleşen sperm hücrelerinin yumurta ile birleşmesi ve oluşan embriyonun rahim duvarına tutulmasıyla başlayan sürece verilen addır. Gebelik dönemi, ilişkiye girilen dönemlerin yumurtlama dönemine denk gelmesi ve başarılı bir birleşme olmasından sonra en geç 14 gün içerisinde gerçekleşen biyolojik bir durumdur.

İlişkiden Kaç Gün Sonra Hamile Kalınır?

Düzenli bir şekilde birbirini takip eden iki âdetin başlangıç süreleri arasında yumurtlama dönemleri hamile kalmak için en ideal zamanları oluşturmaktadır. Yaklaşık adet bitimi ile birlikte 14 gün sonra bu zaman dilimini az çok tahmin etmek isabetli bir sonuç ortaya koyabilir. Bu süreçte yaşanan cinsel münasebetler sebebi ile hamilelik süreci normal yollardan başlayabilir. İlişkiden sonra kadın yumurta hücresi ve erkeğin sperm hücresinin birleşmesiyle döllenme süreci başlarken embriyonun rahim duvarına yapışıp gebelik sürecinde başlatması bir kaç gün sürebilir. Döllenme dediğimiz bu sürecin aslında hamilelik sürecinin başlangıcı olduğunun altını çizmek gerek.

İlişkiden Kaç Gün Sonra Gebe Olduğu Anlaşılır?

Her ne kadar gebelik sürecini başlatan zaman zarfı bir iki gün ile sınırlı gibi görünse de bunun anlaşılması için aradan biraz zaman geçmesi gerekebilir. İlişkiden yaklaşık 7 ila 10 gün arasında bir zaman dilimi sonra yapılacak kan testi ile birlikte hamile olduğunuzu anlamak mümkün olabilir. Kan testi sonuçlarına göre beta-HCG değeriniz yüksek çıkarsa bu sizin hamile olduğunuz anlamına gelir. Gebe olup olmadığınızı anlamak adına farklı yöntemler ve daha basit uygulamaların da yapıldığı biliniyor. Eczaneden alıp kendinizin de rahatlıkla uygulayabileceğiniz hamilelik testi ise yaklaşık ilişkiden 3 hafta sonra size doğru cevabı verebilir. Burada dikkat etmeniz gereken husus ise sabah ilk idrarınızda yapılacak testin sizi bilinçlendirme konusunda daha pozitif bir yöne taşıyacağız olmalıdır. Adet gecikmesi insanların testi yapmadan da tahminini mümkün hale getirirken elbette ki burada bir sonraki adet dönemini beklemek süreci uzatabilir.

Gebelik Belirtileri Neler:

Eğer gebe olup olmadığınızı öğrenmek isterseniz bu konuda sizi bilinçli bir şekilde yönlendiren unsurlar daha net bir şekilde fikir sahibi olmanızı sağlayabilir. Mide bulantısı baş dönmesi ve yorgunluğu yanı sıra sık tuvalete çıkma yine bu belirtiler arasında kendini gösterebilir. Bayanların göğüslerinde oluşan hassasiyet yine gebelik konusundaki önemli belirtiler arasında yer almaktadır. Aslında oldukça geniş bir konu ve değişik sonuçlar ortaya koyan bu dönem içerisinde iştahsızlık ve kokulara karşı hassasiyetin de belirleyici etkenler arasında yer aldığını söyleyebiliriz. Mide yanması veya ekşimesi olarak bilinen durumun da hamilelik belirtileri arasında yer aldığını söylemek gerek. Psikolojik olarak da bayanların bu durumda etkilendiği bilinirken tiksinti ve vücut ısısındaki artışın da hamileliğin ilk belirtileri arasında çok önemli bir yer tuttuğunu söylemek gerek. Tabi ki gebelik noktasında gebelik testleri ve jinekolojik muayenelerin yapılarak kesin tanı konulması gerekmektedir.

İlk Seferde Hamile Kalma Olasılığı

Hamile kalma olasılığı ilişkilerin sayısı ile belirlenemez. Hamile kalmak için sağlam bir sperm yapısı ve yumurtlama döneminde bir kadın gerekir. Spermler kaliteli ve kadın yumurtlama döneminde ise ilk ilişkide hamile kalınması mümkündür. Çoğu kişi ilk ilişkide hamile kalınmayacağını düşünür. Bu yanlış bir düşüncedir.

Özellikle bakire bir kadınla ilişki yaşadıktan sonra kanama nedeni ile hamileliğin olmayacağı düşünülür. Bu kan yalnızca anatomik olarak kapalı bir yerin yırtılması sonucu oluşmaktadır. Hamilelik ile bir ilişkisi yoktur. Bu nedenle gerekli şartlarda ilk ilişkide hamile kalma olasılığı vardır. Eğer kadın yumurtlama döneminde ise bu olasılık 100 üzerinden 50’dir.

İlişkiden 1 Hafta Sonra Gebelik Önleme

İlişkiden 1 hafta sonra gebelik önlemek mümkün değildir. İlişkiden sonra yumurta sperm tarafından döllenmiş ise gebelik başlar. İlişkiden 1 hafta sonra gebeliğin 1.haftasıdır. İstenmeyen gebelik durumlarında hemen bir doktora gidilmelidir. Hamile kadının rızası var ise bu gebelik sonlandırılabilir. Başlangıç aşamalarında bu sonlandırma ilaç yardımı veya kürtaj yöntemiyle yapılır. Bu tamamen yasal bir süreçtir ve gebe kalanlara tanınmış bir haktır.

Sperm ile yumurta birleştikten sonra zigot oluşur. Bu zigot kadının rahmine doğru yola çıkar. Gebeliğin 2.günü zigot bölünmeye başlar. Takip eden 4. günde toplam 400-500 hücreli bir yapı oluşturur. Genellikle 5.günde rahme tutunarak gelişimini burada sürdürür. Erken farkına varılan gebelikler çok acil bir şekilde doktor tarafından önlenir.

İlişkiden Kaç Gün Sonra Hamilelik Belli Olur?

Gebelik genellikle hamile kalındıktan 2 hafta sonra bulgu vermeye başlar. İlişki gecesi hamilelik yaşanmış ise bulgular 14 gün sonra yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlayacaktır. Hafif bulantılar, kusmalar oluşmaya başlar. İstenmeyen gebeliklerin önlenmesi için vakit vardır. Hukuki olarak 10.haftaya ulaşmamış gebelikler doktor tarafından sonlandırılabilir. Bulguların 2.haftada başlamasının sebebi hücrelerin çoğalmasıdır. Artık daha büyük bir yapı bulunduğu için ihtiyacı artar. Aynı zamanda bu yapı aslında annenin vücuduna yabancıdır. Bu nedenle anne vücudu ona çeşitli karşılıklar verir. Bu karşılıklar ve ihtiyaç artması da ilişkiden yaklaşık 2 hafta sonra bulgulara sebep olur.

İlişkiden 7 Gün Sonra Hamilelik Belli Olur Mu?

İlişkiden 7 gün sonra belirti kesinlikle olmaz. Kadının vücudunda her şey oldukça normal görünür. 7 günlük bir yapı oldukça küçüktür ve henüz yeni anneye tutunmuştur. Bu sebeple anneden beslenmeye yeni başlayacaktır. Ancak bu 7 gün kadının adet kanaması zamanına denk gelmişse ve kanama olmamışsa bu bir gebelik belirtisidir. Adet sperm tarafından döllenmeyen yumurtanın dışarı atılması demektir. Sperm tarafından döllenen yumurta ise rahme yerleşerek gebeliği oluşturur. Genellikle 28 günde 1 yumurta atılmaktadır. İlişki yumurta atılmadan 1-2 gün önce gerçekleşir ve takip eden 1 haftada adet görülmezse gebelik şüphesi oldukça fazladır.

245 yorum

 • figen k. dedi ki:

  Eşim ile sürekli çocuk yapma denemelerimiz oluyor ama hepsi hüsran.2-3 kez denedik 1 hafta bekledim.2 hafta bekledim ama sonuç yok.Ne yapacağız kaldık öyle elimizden bir şeyde gelmiyor.Acaba ikimizden birinde kısırlık mı var diye düşünmüyor değilim? Bir kan test falan mı yapmalıyız ne dersiniz?

 • Esme dedi ki:

  Elinize saglik, her sitede ufacik ufacik seyler yazip birakmislar. herseyi detaylica belirtmissiniz, tesekkurler.

 • Deli dedi ki:

  15 gün arayla ilişkiye girdim yalnız farklı kişilerle ve suan hamileyim hamilelegimin 2..3 haftasındayım ilk ilişkiye girdiğim kişi mi yoksa 2. Kişiden mi hamile kalmış olabilirim bunu nasıl öğrenmem mümkün dna testi mi gerekiyor

  • Hatice dedi ki:

   Sizden ve sizin bu zihniyeyten vatana millete hayirli evlat mi olacak şimdi?? babasi kim belli degil ve ayni zamanda zina çocugu….ne buyuk gunah yuklenmissiniz boyle siz…git bi adamla evlende namuslu ve vatana hayirli cocuklar dogurda..hem bu dunyani mahfediyorsun hemde ahiretini..Allah islah etsin sizi

   • Naciye dedi ki:

    Asil seni islah etsin sanane sana mi düştü derdi ? Milletin namus bekcileri ulan o kadar cocuk tecacuze ugradi hic boyle tepki gosterdin mi lanet

    • Aslan dedi ki:

     Allah’ım ıslah etsin.agizlarindan çıkanları kulakları duymuyor bunların heralde.ar damarları çatlamış bunların.ne desen yersiz.

   • Ayse dedi ki:

    Sen hangi sıfatla insanları yargılıyor ve doğmamış bir ana evladına çirkin şeyler söylüyorsun????
    Senin gibilerden vatana millete hayır gelmez asıl. Önce bi şapkanı dizine koy düşün…

   • almina dedi ki:

    Allahım yarabbim ya uyuz oluyorum şöyle insanlara anca klavye delikanlılığı namus bekçiliği yapar senin gibileri zaten bu sözleri birde kızın suratına geçipte söyleyebiliyormusun çok merak ediyorum şahsen

   • Poyraz dedi ki:

    Hay diline sağlıklı senin

   • Kazim dedi ki:

    Allah aşkına ya ne saçmalıyorsun sen amk namus abidesi ..! Alimden zalim doğar lafını hiç duymadınmı??
    Görmüyormusun kaşarın önde gideni 15 günde farklı farklı sik yemiş şimdi o cocuğu sıcacak, lakin o mahsunun ne günahı var? Mecburmu o cocuk daha doğmadan sen gibi kalitesizin ağzına düşmeye? Anasından utanacak yavrumcuğum

   • Feminist dedi ki:

    Ya sen ne biçim bir kadınsın. Namusun iki bacak arasında olduğunu felan mı zannediyorsun sen. Yazık cidden ya. Asıl senin yaptığın namussuzluk. Kaç bin çocuk dünyaya geldi evlenmeden yapılan. Bir de kadın olacaksın. Gelmiş burada kadına laf ediyorsun. Ne hakla laf edersin sana bu haklı kim veriyor ya. Yazık sizin gibi kadınlar yüzünden kendi soyumdan utanıyorum. Asıl sen git kocanın altında inle çocuk yapmaya çalış rezil insan.

    • Mert dedi ki:

     Saf saf konuşmayın be özgürlükmüş çağdaşlıkmış. Hass*ktir ordan bu bildiğin orospuluktur. Bu durumu savunanda net orospu çocuğudur. Hergun başka erkeğin altına yatinca çağdaş olduğunu düşünen insanlar bunlar. Soyunuza sokayim sizin

   • Sanane dedi ki:

    Ya pardon da sana ne? İsterse “zina” yapar. Evlenip biriyle sevişince namuslu mu oluyor. Seks biyolojik bi olay şu küçük beyinlerinize bu olayı sokun. Evlenmeden sevişen kadın namussuzdur diye bir şey yok, namussuz senin anandır. Teşekkürler.

  • ibo dedi ki:

   benden olacak halin yokya herseyide Paylaşmasaniz olur

  • Sel dedi ki:

   Deli olduğun ne kadar da belli. Ne bu şimdi? Çağdaşlık böyle mi oluyor? Dünyanın en gelişmiş ülkesinde oturuyorum ama inan bana burda bile yaptığının adı o….luk. Çok üzülüyorum senin gibi gençlerimiz için. Onunla bununla düşüp kalkmayı özgürlük, ilericilik olarak gören ahlak yoksunu zavallılar. Yardıma ihtiyacınız var. Allah hidayet versin demekten başka bişey gelmiyor benim elimden 🙁

  • Zervan dedi ki:

   İlk ilişkinden çocyğun olabilir. İlkinde yumurta döllenmiştir. İkinci adet gecikmesine denk geldiğinden ikinci olmama ihtimalş var.

 • emel dedi ki:

  Iliskiye 1 sever Sprem olurmu hamile kalinirmi cok istiyorum hamile kalmak

  • Hasan ali dedi ki:

   Sürekli girmeniz gerekiyor ilk çocuksa
   Çocuğunuz varda tekrar çocuk sahibi olmak istiyorsanız adet bitimi bir veya iki sefer yeterli olur ilişki durumunuz

   • Sule dedi ki:

    Bnm bir kızım var 7 aylik ve tekrar hamile kalmak ıstyrm 29 tmmuxuda bnm yumurtlama tarihim biz 19 21 26 27 29 temmuz tarihlerinde beraber oldk hamile kalma snsm ndr

 • emel dedi ki:

  Bana bir cavap yazin istersenis ben nummarami verim telefon nummara yi beni arayin telefon konurum

  • fatih dedi ki:

   ver numaranı emel arayayım

   • Ayşe dedi ki:

    Arkadaşlar ben eşimle adetimin 3. Günü ilişkiye girdim içime boşalmadıgını düşünüyorum ama normalde adetim 6 yada 7 gün sürerdi dört gün sürdü iki gün sonra tek bir defa lekem oldu bulantim filan oluyor test yaptm silik çıktı sizce hamile miyim ??

  • Ferhat dedi ki:

   Sosyal medya hesabın varsa özelden anlatabilirim emel

 • Pervin dedi ki:

  Arkadaşlar 27 sinde adetim bitti 28 inde ilişkiye girdim hangi ay hamile kalmış ola bilirm 4 5 gün içinde belli eder mi kendini çok midem bulaniyor

  • fd dedi ki:

   hamile kalma olasılığın çok düşük aradan 10 gün geçmeli yumurtan kendiini tamamlamalı

  • Dilara dedi ki:

   Bende de aynısı oldu 6sinda adetim bitti 7sinde ilişkiye girdim fakat iciem bosalmadi hamile kalma riskim var mı ilk ilişkim bide

 • mery dedi ki:

  Merhaba lütfen cevap verin erkek arkadaşımla adetimin 6.gunu ilişki yaşadık penisi vajinama bir kez girdi bir iki defa da sürtünme oldu sizce bi sıkıntı olur mu

  • bahar dedi ki:

   yazıklar olsun size ya bir de utanmadan yazıyorsunuz o sevgilin kızım senin kocan mi admin böyle olanların sorularını cevaplama ya yaparken sana mi sordular onlar önce bi tövbe etmeyi öğrensin ler bence neyse fazla uzatmaya yim ben allah ıslah etsin

   • Ysn dedi ki:

    Sizi.ilgilendirirmi.kiminle iliskiye girmesi

    • Hatice dedi ki:

     bizi ilgilendirmemesi için açik alenen insanlara anlatmiycaksin gunahini, Namussuzluk ve gunahkar oluşunuzu dunya aleme yazipta reklam etmiyceksiniz. Belki sizi Allah affedecek ama aleyhinizde şahitler ediniyorsunuz …Allah sizi bildigibi islah etsin.

     • suzan.159 dedi ki:

      merhaba erkek arkadaşımla ilişkiye girdim penisi 2 kere girdi vajinama baya bir ıslaklık hissettim içime boşalmadı ama hamile kalırmıyım lütfen yardımcı olun.

   • ebruuu dedi ki:

    Hayyy ağzına sağlık!

   • Demt dedi ki:

    Allah la kul arasina girerken utanmiyosun kiz ne zaman senin kocanla yatarsa o zaman agzini acarsin bende agzimi acarim cunku kotu olan bu

    • Elnare dedi ki:

     Məncədə! Nə qədər namus bekçisi varmış. Qıybete bayılanlar… Her qoyun öz ayağından asılır. İşinize baxın. Millətin əsəbləriylə oynamıyın. Dünyada hər cür hadisə olay insan tipi problem var. Sən düzəldə bilməzsən ! ?

    • Ferhat dedi ki:

     Demet sosyal medya hesabın varsa özelden konusabiliriz

   • sena dedi ki:

    Size ne insanlrin kimle girip giremeyeceğinden size ne bu ne hadsizlik

    • Tubi dedi ki:

     Tabiki banane bize ne hesabini vercek olan sensin sadece sen ve senin gibi olanlara uzuluyorum

  • Nihal dedi ki:

   Ne kadar utanmaz arlanmaz insanlarsınız allah sizı islah etsin ve cehennem cukurlarindan çıkarmasın bu devirde namuslu kızlar bulmak zor sizin gibiler varken vay dünyanın halineeee namuzsuzlar

   • Bgm dedi ki:

    Yahu sanane kimin kiminle cinsellik yaşadığından
    Ne kadar nefret dolusunuz siz böyle
    Sana yanlış geliyorsa sen yapma! Herkes kendi tercihlerinden kendi hayatından sorumludur, sen kimsin de kimin cennette ya da cehenneme gideceğine karar veriyorsun?

    • Sizene dedi ki:

     Sus be gerizekali sende yatiyon ozaman orusbu yarası olan orusbuluk yaoan belli oluyo

    • Elnare dedi ki:

     Ha ağzına sağlık. Aynen

    • Tubi dedi ki:

     Bana gorev olarak onu sadece uyarmak duser ve yasamadigimiz bi durum icin yorum yapmakda kolay gelir kimbilir nasil bi ortamdi belki bende olsam bende ayni seyi yapardim onemli olan hatanin farkina varip onu onarmasidir rabbim hidayet versin

   • Bgm dedi ki:

    Namustan bahsetmiş bir de
    Namus senin beynindedir. Tanımadığın insanlara hakaret ediyorsan namuzsuzun önde gideni sensindir! Terbiyesiz cahil

    • Sanane dedi ki:

     Allah askina ne diyorsunuz siz o kiz ya bilmiyorsa bunun gunah oldugunu biz musluman olarak onu uyarmaliyiz bunudur annelik bu mudur muslumanlik ya gevurlar yaa yaptiklariniza birde kilif ariyorsunuz sanane diyerek yaziklar olsun

   • Sule dedi ki:

    Ya arkadsm sna n4oluyo ya o onun kendi haytinda kendi sınavı sanayi kalmış cevabını vermek sorusunu sormak belki kız kendi isteğiyle değil sevglisin zoruyla yapmak durumunda kalmıştır veytts evlncklerdir sanane ya sanane kınama kimseyi allah kinayaana verirmis unutma bnu kınama başına gelmsn kızda korkak sormuş zatn allah korusun ilerde kızın olur aynısını başına gelirse ne halt etceksn dkkt et ya biraz düşünerek kons hemen yargilayip kınama insanları ya düşün biraz ileryi smdide kalma hep ileride düşün

   • Hatice dedi ki:

    ben evli oldugum halde yazmaya haya edip utanirken bu kendini bilmez ahlaksizlar yaptigi gunahlarini millete duyurup ,insanlara normalmis gibi anlatmalarina bak yahu..bari deyinki biz bi hata isledik ,yanlis yaptik bize bi yardimci olurmusunuz vs…Diyinde cahiller sizi ornek almasin.Akilli sag duyu kisilerde size yol gostersin yahu?

    • Sıla dedi ki:

     Bi kağıda imza atmakla bu hatayı ört bas edebileceğinizi mı sanıyorsunuz onun hayatı onun yanlışları varsa bi hatası bunu o ödeyecek siz değil ahlaksız olan sizsiniz kimseye çamur atmayın ağzını tutamayan amınıda tutamaz . Sokun bunu su sik kadar bile olmayan beyninize .

   • Derya dedi ki:

    Kim namuslu kim namussuz nerden biliceksiniz.örn evli bi kadın kocasıyla zengin durumu iyi diye evleniyo hergün ilişkiye giriyo sevmediği halde.bir yandan seven bir kadın evli olmadığı adamla aşkla sevdiği için beraber oluyo.Kim daha dürüst kim daha namuslu.şu zihniyetlerinizi kaldırın artık.beyniniz namussuz sizin.cuma ya giden sapık çok örtülü imam hatipli parklarda adamlarla sevişendençok gördüm.para için evlenende..Yazık sizin gibi zihniyetlerle aynı toplumda yaşadığıma.

    • almina dedi ki:

     HATİCE HAYATIMDA GÖRDÜĞÜM EN BOŞ İNSANSIN BİDE FARKLI FARKLI HESAPLARDAN KENDİ YORUMUNA KENDİN CEVAP ATMIŞIN YOK EVLİYİM YAZMAYA UTANIYOM EDİYOM FALAN FİLAN İNSANLARI BÖYLE YARGILAMAYA Bİ GRAM HAKKIN YOK ALLAH ISLAH ETSİN SENİ DİYOSUN BELKİDE İÇİNDEN BEDDUA BİLE EDİYORSUN AMA ALLAH.C.C DERKİ EDİLEN LANETLER EDEN KİŞİYE GERİ DÖNERLER DEMİŞ BURDA MİLLETİN HAYATINI OKUYACAM DERDİNE DÜŞÜCEĞNE AZ KURAN OKUYUP ZİHNİYETİNİ Bİ TAZELE HADEE

  • seriatci dedi ki:

   Taslican bunlari olesiye kadar !!! Bak gor sonra yapabilen olacakmi.

 • Bayan cilgin dedi ki:

  Arkadaşlar ilişkiye gireli 1 buçuk ay oldu sonra adet gördüm ve diğer adetim tam 15 gün gecikti mise bulantısı kusma sık idrara çıkma gibi bazı belirtiler var bugün 15 gün ve ilişkiye girdim 1 saat sonra kanama geldi çok olmayacak şekilde sizce hamile olabilirmiyim.

  • Bayan ego dedi ki:

   Büyük ihtimal hamilesin anlatiklarin hamilelik belirtileri emin olmak için hastaneye gidip kan testi yap ama anlatıklarına göre hamilesin

 • hasret dedi ki:

  slm bn tm 1 yıldır ewliyim ama bebeğim olmadı eşimlede sık sık ilişkiye giriyorum yani sadece haftada 1 defa ara satıyorum ama yine bebeyim olmuyor bebek olması için ne yapa bilirim

 • aynur dedi ki:

  merhaba ben 5 ay once dogum yaptim korunmadan iliskiye girdim 25 nisanda dogum yaptim icin 5 aydir adet gormuyorum nezaman hamilelik testi yapa bilirim kac gun beklemeliyim iliskiden sonra

 • Burçin dedi ki:

  Merhaba arkadaslar benim sezaryen dogumla 9 aylık bebeğim var. Adet günüm bu ay 2 gün gecti hic bir zaman gecikmezdi bu ilk oldu hamile olabilirmiyim sizce bebegimide emziriyorum hamile olmaktan korkuyorum. Cevaplarsanz cok sevinirim 🙁

  • Hasan ali dedi ki:

   Keşke çocuğunuzu kendi isteğinizle emdikten kesene kadar korunma yöntemini secseniz tamam korunmak dinimizde zina yapmak kadar gunahtir ama bunu yapmak zorundasınız egerki hamile iseniz bebeğinizi emzikten kesin bu bebeği kac ay emzirdiyseniz doğacak bebegide o kadar emzirmek zorundasınız hiç bir konuda anne hakkı o cucugunuzun üzerinde olmaz

   • Elif dedi ki:

    Birader hayır mısın ya herkese vermişsin fetvayı troll müsün nesin hangi kitapta yazıyormuş aç göster bakayım.
    Milletin zaten aklı uçup gitmiş korkudan birde akıl bulandırıyorsun işin gücün mü yok senin.

  • Burçin dedi ki:

   Ben test yaptirdim gebelik yok fakat spiral taktirmayi dusunuyorum suan ondan da korkuyorum gidemiyorum. Ne yapacagimi bilmiyorum igne vurdurmak istedim aylik fakat sigara kullandigim icin pıhtı yaparmıs bu dogru mu acaba dogru degilse igne vudurmak istiyorum aylik igne yaptiran var mi aranizda?

 • Ayla dedi ki:

  Hic utanma yok sizde ya ben 1 yillik evliyim ama bi turlu olmuyor rabbime bagli yazik be size

  • Elif dedi ki:

   Utanma derken neyin utanması. Çocuk istememenin mi açsana konuyu biraz.
   Daha çocugun yok ondan sana hersey normal geliyor.
   3 yaşında oğlum Allah ömür versin insallah daha bu sene rahat ettim diyebilirim o da gece uykusundan artık gece kalkıp durmuyor.
   2.5 senedir hala 1 tabak yemek için 1 saat ter döküyorum yesin diye olsun yesin tabi ben raziyim yorulmaya
   Ama
   Ev isi bende
   Mutfak bende
   Cocugun bakımı bende
   Pazar market alîsverisi bende
   Dinlenebildigim saat gün icinde en fazla 3 saat o da işim olmazsa
   Böyle iken 2.cocugu gel sen yap hangisine yetisebilceksin.
   3 yıldır tek bakıyorum cocuga aile vs de yok uzak hepsi
   Neyse herkesin kendine göre derdi tasası vardır. Kimi annelige hazir değildir kimi senin gibi olsa başımın tacı ederim herseyine razıyım der.

 • rambox dedi ki:

  merhaba admin biz tam yumurtlama günümde ilişkiye girdik o zamandan beri normal düzeyde mukus akıntım var ve sabah kalktığımda midem çok ekşiyo ne zaman test yapmam gerekir?

 • Ahsen Çağa dedi ki:

  Adetimin son günlerine yakın ilişkiye girdim nisanlimla.Nisanlim vajinamin üstüne bosaldi ve bi gece boyunca sürekli birklte olduk.Acaba birliktelik sonucu hamile kalmismiyimdir?

 • Serap dedi ki:

  Mrb iyi aksmlar ben nisanlimla adetimden 1 hafta sonra iliskiye girdik ve 3 gunde 5 defa cinsel iliskiye girdik ve her girdigimdede icime bosaldi ve son iliskimizde yastigi popomun altina koyaraktan bosaldi ve arada 3 gun gecti ve ara ara kasik agrim var kendimi bide cok halsiz hissediyorum sizce hamile olasiligim varmidir lutfen ben bu cocugu cok istiyorum sizce hamile olabilirmiyim biraz acele ediyorum ama cok istiyorum yorumlara bakiyorum 10 gun sonra belli olur diye ama ben dayanamiyorum bi sormak istedim bana yardimci olun lutfen

 • Aykut aydın dedi ki:

  Arkadaşlar bitane kadınla ilişkiye girdim kadının kocası var ama aradan 13 gün gecmiş ve duydum kız hamile kalmış doğrumudur sizce oluyormu 13 gün içinde yani hamile kalabilirmi ?

  • Hatice dedi ki:

   sizlerin haya perdesi yırtılmış ,gunahlariniza birde şahitler ediniyorsunuz,Zina būyūk gunahlardandir bunu bilmiyormusunuz?! ve birde evli kadinla zina yapmak Allah sizi islah etsin insaAllah.o kadinin kocasida senin bacinla ilişkiye girse ,yada karinla ne hissedersin acaba ,,, kendini onun yerine koy bakalim bi,

   • Asminn dedi ki:

    SubhanAllah ya bu kadar tepki kınamaya girer..Ve peygamber efendimiz buyuruyorki kınamayın ey insanlar kınadıgınız ne varsa başınıza gelmeden ölmüyecekdiniz..Ewet zina büyük günahlardan fakat zina ysptıktan sonra Rabbine şirk koşmayan bi kul için bütün tövbe kapıları açıktır eger tövbesinde samimi ise Allah affederde sen mahcup kalırsın..Ewet kadının yaptıgı şey günsh ve Allah ayetinde diyorki Gizli günahlarınızı aşikar etmeyin..Yani yaptıgı günah ve onun suçu bu günahını bursys yazmış olması..Allah tövbe edenleri sewer insallah bu şahs tövbe eder..

 • Fatma;) dedi ki:

  Merhabalar yumurtlama günü hamile kalinir mı kalabilme ihtimali ne kadar yada yumurtlama günü hamile kalan var mı ne olur hamileler dua edin Allah rızası için hamilelerin duası kabul olur muş Ìnşallah kalırım ???

 • Yandiiiiiik dedi ki:

  Arkadaslar. iliskiye girdik 3 gundur gorusemiyoruz. Yarin dogum kontol hapi alip kullanicak israr ettim kullanmamisti ama yeni kkna ettim. Sizce iliskiden 3 gun snra hapi kullansa etkili olurmu. Bindik bir alamete gidioz kiyamete 🙂 yandik eger hamileyse

 • Çınar dedi ki:

  Merhaba ben 28 martta kurtaj oldum doktorum 2 adet korun dedi dediğini yaptık.31 mayısta 2.adetimi oldum yumurtlama günüm 15 hazirandi biz ayın 9 dan 15 kadar birlikte olduk hamile kalma şansım yüksek midir

 • Sule dedi ki:

  Kızlar 6aylik bir kızım var ve bitne daha dusnuyirm 16 haziranda adet oldm 19.da ilişkiye girdik ve dn akşam 22.de ilişkiye girdik sizce hamile kalmsmiyimdir

 • elif dedi ki:

  8 haziranda ilişki yaşadım 12 sinde adet oldum ve şuan aşırı derecede midem bulanıyor hamilemiyim ?

 • elif dedi ki:

  4 aylik OğLum var.Ben 1 tane daha cocuk istiyorum dogumdan snra 5 aydir hic adet olmadim 2o haziranda iliskiye qirdik 3 gün oldu gireli hamilemiyim acaba karnında ağrılar oluyor neden acaba bana yardımcı olurmusunuz

 • Didem dedi ki:

  Merhaba ben mayisin 16 sinda hasta oldum bir bucuk hafta sonr sewglimle ust uste bir hafta iliskiye girdik icime bosald 1 bucuk hafta sonr test yaptim tek cizgi cikt ikinc haftam doldu mide bulantisi bas donmesi akintim kahverengi gelio sizce hamilemiyim

 • Ela dedi ki:

  Mayis ayinin 20-25 arasi surtunmeyle nisanlimla sevisdik. Haziranin 4 u regl oldum. Ama bu ay yani temmuzda hala adet gormedim 1 hafta gecdi nerdeyse. Hamilemiyim?

 • elisa dedi ki:

  ben adetim bitti bi kac gun sonra evlendim ama kac gun sonra oldugunu hatirlamiyorum ve bir bebegimiz olsun istiyorum anne olmak istiyorum 5 gundur anne olmak icin kocam la ………… acaba hamile kalirmiyim

 • YAĞMUR dedi ki:

  ADETİMİN BİTİMİNDEN 1 HAFTA SONRA İLİŞKİYE GİRDİM SİZCE HAMİLE KALIRMIYIM

 • Ayşeylmzz dedi ki:

  Arkadaşlar adetimin 1. Günü eşim içime boşaldı 10 temmuzda adetim bitti 14 Temmuzda ilişki yaşadım. Birkez boşalma oldu ve bekledi içimde. İlişkiden sonra 10 gün geçti kan testinde çıkar mı. Ayrıca hamilelik belirtileri yaşıyorum bu imkansız olmalı. Acil cevap lütfen.

 • ebru dedi ki:

  Arkadaslar evliyim esimle cocukluk askiyiz . nikahtan snra birlikte olduk dugunumuz 26 hazirandi ben haziranin 15 ‘i gbi adet oldum hemde dugun gunu adrtim oldu ve temmuz ayinda hic adetim olmadi temmuzun basi gbi bir gun arayla iliskiye girdik hamilemiyim sizce ayy 🙂

 • ebru dedi ki:

  Ama icime bosalma olmadi 🙁

 • Melek dedi ki:

  Arkadaşlar eşimle uzun süredir korunarak iliskiye giriyoruz suan için çocuk istemiyoruz dün bir kez daha yaptık içine oldu adetime 9 10 gün var hamile kalır mıyım

 • Acelya dedi ki:

  Meraba ben esimle yeni evoiyiz 1 hafta araliksiz iliskiye ayin 10 undan 17 sine kadar girdim esim yurt disina gitti suan ayin 27 si ve karnimda agrilar oluyo mideme dokundumda midem bulaniyo sizce hamile olabilirmiyim

 • sena dedi ki:

  sevgilimle iliilişkiye tam girmedik yaklaşık 1 ay önce oldu. Ondan sonra 3 günlük kanamam geldi 25 gün sonra falan yine kanamam geldi ama az geliyor sizce hamile miyim lütfen yardımcı olun

 • Xal dedi ki:

  Esim bir ay oldu bosalmadi sonrasinda ilk bosalma yumurtlama gunume denk geldi ve sonraki gunde iliski oldu.sizce tutmus mudur? Hamile olma olasiligim yuzde kac? Adetime 14 gun kalmisti o zamn suan 9 gun var

 • cigdem dedi ki:

  Eşimle her ilişki sonrasında kanamam oluyo aceba ne yapmaliyim bilen biri yazarsan mutlu olurum ihtiyacım var buna.

 • Sule dedi ki:

  Bnm bir kızım var 7 aylik ve tekrar hamile kalmak ıstyrm 29 tmmuxuda bnm yumurtlama tarihim biz 19 21 26 27 29 temmuz tarihlerinde beraber oldk hamile kalma snsm ndr

 • Zeynep dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar bir sorum olacaktı,yardımcı olursanız çok sevinirim.adetime 10 gün kala 9 gün önce eşimle beraber olduk.korunmadık ama boşalmadıda tam olarak.şuan adetime bir gün var.normal de adetten bir hafta önce göğüsüm çok şiddetli ağrır bel ağrısı baş ağrısı gibi şeyler olur şuan bunların hiç biri yok anlamaya çalışıyorum ne olduğunu ama bilemiyorum bana yardımcı olur musunuz?

 • Denızzn dedi ki:

  Dün akşam sevgilimle ilşkiye girdik ve biraz çok içine gitti sesi bana ve aradan 4 saat Snra hap içtim. Ben gebelik hapı diye İlk boşalmada hamile kalınır mı ?

 • Askm dedi ki:

  Eşimle sürekli ilişkiye giriyoruz ama olmuyor 1 yıl oldu evleneli doktor ni suyun yok normel sonuçların dedi biraz kilo ver dedi ama bence kiloyla alakasiyok bende bebek sahili olmak istiyorum her gün hergun giriyoruz 3 4 defa günde ama olmuyor

 • İlayda atak dedi ki:

  Adetimin bittiğini sanıp eşimle birlikte olduk içine bosaldi ancak kan geldi defalarca birlikte olduk her defasında içine boşaldı sizce hamile kalma olasılığım var mıdır ?

 • Boş dedi ki:

  Eşimle adetim bittikten 2 gün sonra ilişkiye girdik üstünden 1 hafta geçti mide bulantısı baş dönmem vardı fakat test negatif çıktı ama hala mide bulantı baş dönmem devam ediyor ve bunun yani sıra karnında şişlik var yani karnım büyüyor sizce hamile olabilirmiyim bana cevap verirseniz çok mutlu olurum

 • Şirin dedi ki:

  Merhaba bir yıl olucak eylul ayında evleneli daha önceki ilişkilerimizde eşimde bende hiç bir şekilde hap vs kullanmadık korunmadık ama boşalma olmadı bu ayın 13ünde ilişkiye girdiğimizde bilinçli olarak içime boşaldı hamile kalmış olabilirmiyim acaba ama ben o anki dalgınlıkla direkt duşa girdim sizce hamileyim??

 • Jfixjamx dedi ki:

  Ayin 15 inde ilişkiye girdik 29 u adet tarihim bi ay öncesinde yine 29 unda oldum eğer ki kanamam gelmezse sizce hamile miyim?

 • Merve dedi ki:

  Mrb ben dün gece eşimle birlikte oldum adetimin bittikten 2 gün sonra olduk 3 çocuğumuz vsr ve artık düşünmüyorum ama dün gece icime boşadı hamile kalirmiyim

 • Merve dedi ki:

  Kaç gün sonra ogrenebilrim lütfen yardımcı olun

 • Funda dedi ki:

  Selam ben 14 aylık evliyim kaç gündür göğsümde ağrı var eşimle ilk günden beri korunmuyoruz acaba hamile kalmış mıyımdır 23 yaşındayım

 • nzl dedi ki:

  hocam esimle cocuk istiyoruz onun yası 30 benim 23 yumurtlama gününden yumurtlama iliskiye girdik hamilelik olasılığı nedir cevap bekliyorum sizden

 • nzl dedi ki:

  merhaba esimle cocuk istiyoruz onun yası 30 benim 23 yumurtlama gününde iliskiye girdik hamilelik olasılığı nedir olma ihtimali varnı cevap bekliyorum sizden….

  • Açelya Kartal dedi ki:

   Nazlı hanım merhabalar,

   Elbette ki hamile olma ihtimaliniz var. Eşinizin ve sizin değerlerinizi görmeden bir olasılık söylemek pek doğru olmayacaktır.

 • Misafirrr58 dedi ki:

  Merhabalar ben 1 aylık evliyim. Bebeğim olsn cok istiyorum. Ağustos-11 de hastalandm. Ve 2 3 gn öncesinde şiddetli mide bulantım oldu 2 gün süren daha snradan gecti kasıklarımda agrı oluyor özellikle sağ tarafa yakın acaba hamile olma ihtmalm vrmı

 • Hasan dedi ki:

  Merhaba 1 Temmuz da sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik vajinal bölgeye herhangi bir boşalma olmadı ama zevk suyundan korkuyoruz. Sevgilim olması gereken tarihte (13 Temmuz da adet oldu ve her zaman ki gibi sürdü) Ağustos ta ise adeti 4-5(6-7 Ağustos)gün önce geldi ama o da her zaman ki gibi sürmüş hamile olma ihtimali var mıdır? Ayrıca 5Temmuz da burnundan ameliyat oldu ve 4Temmuz da bir sürü tahlil yaptılar ayrıca 20 Temmuz da da diyetisyen için dahiliyeden bi aç karnına bir de tok karnına kan aldırıp kan testi yaptırdı herhangi bir hamilelik durumu olsa birinden birinde gözükür müydü?

 • Gülfem dedi ki:

  1 haftalık evliyim belimde ve kasıklarımda ara ara şiddetli ağrılarım oluyor nedeni nedr acaba

  • Gülfem dedi ki:

   Göğsümde şişkinlik ve ağrıda var bilgi verirseniz sevinirim

  • Açelya Kartal dedi ki:

   Gülfem hanım merhaba,

   Gebe olma riskiniz elbette ki var 🙂 Maksimum 14 gün sürüyor bu süreç fakat daha kısa sürede de gebeliğin belirtilerini görebiliyorsunuz. En sağlıklısı gebelik testi yaptırmak olacaktır.

   • Gülfem dedi ki:

    Merhaba ☺ Ağrılarımdan dolayı ilişkiye giremiyorum korunma iğnesi oldum evlenmeden 1 gün önce onun yan etkileri olabilir mi acaba

 • Büşra dedi ki:

  Meraba ? 2 buçuk aylık evliyimm eşimle evlendikten 15 gün sonra korunmamaya başladık ama ben 3 defa adet oldum
  8 eylül adetim bitti ben ayın 9 da esimle ilişkiye girdimm iki gündür ise bel ağrısı ve kasık ağrısı cekiyomm sizce hamilemiyimm lutfen bana cvp yazin çok merak ediyorm beni sevindirin

 • mercan dedi ki:

  1.5 yaşında kızım var ve eşim içime boşaldı hemen hamile kalırmıyım çok korkuyorum allah olmayana versin

  • Açelya Kartal dedi ki:

   Merhabalar, hamile kalmanız elbette ki mümkün. Biraz zaman geçtikten sonra bir test yaptırmanızı öneririm.

 • Edalı dedi ki:

  Merhabalar en son agustos 2 de adet gördüm 7 sinde bitti daha hasta olmadım eşimle eylülün 9 da şüpheli ilişki oldu bi kaç gündür gribim ve ayaklarımda cok üşüme sık sık wc ye cıkma oluyor bu ara karnımda da gaz var sancı yapıyor hamile olma şansım varmı sizce ilaç içiyorum yanlıs bişey de yapmak istemiyorum sizce bi kan tahlili yaptırmalıyım yoksa daha beklemelimiyim erken mi

  • Açelya Kartal dedi ki:

   İçtiğiniz ilaç gebelik önleyici hap mı? Eğer gebelik önleyici hap kullanıyorsanız hamile kalma riskiniz oldukça düşük. Söyledikleriniz de aslına bakarsanız tek başına hamilelik belirtisi değil. Yine de bir test yaptırıp sonucu görmenizi öneririm.

 • isimsiz dedi ki:

  erkek arkadaşımla bi şeyler yaşadık, ilişkiye girmedik ama üstümde bir şey yokken kalçamdan aşağıya boşaldı, daha önce ilişki yaşamadım sizce hamile kalır mıyım

  • Açelya Kartal dedi ki:

   merhabalar,

   hamile kalma riskiniz oldukça düşük. Spermlerin yumurta ile birleşmesi o kadar kolay bir işlem değildir. Yine de kesin cevap için tabii ki test yaptırmalısınız. Fakat içiniz rahat olsun, hamile kalma riskiniz oldukça düşük.

 • adil dedi ki:

  Siz neyin kafasını yaşıyorsunuz

 • Nur dedi ki:

  Yasim 37 bu ilk evliligim acaba hamile kalabilirmiyim bu yasta

 • elif dedi ki:

  Merhaba 8 aylık OğLum var dogum ‘dan snra 8 ay adet görmedim eylülün 3 de iliskiye girdik hamile belirtisi olmadı hemen iliskiye girsem hamile kalirmiyim

 • Ahu dedi ki:

  Ben sevgilimle anal iliskiye girdim . Ama bosalinca amimin kenarina bosaldi. Vajinama girib girmediyini bilmiuorum eyer akip gitmisse hamile kalirmiyim?

 • Hamza baş dedi ki:

  Bir erkek olarak okudum.isabetli bilgilendirmişsiniz teşekkürlerimi arz ederim

 • Özlem dedi ki:

  Namus abideligine soyunan herkes namussuzun önde gidenidir günahından haberinde olabilir ama tovbesinden Sadece Allah’ın haberi vardır.. şüphesiz tovbeleri kabul eden yaratıcımiz var rabbim sadece 2 günahı affetmez şirk koşmak ve kul hakkı siz insanların kalbini kırarak onların haklarına giriyorsunuz peki o kalbi kırarken düşündünüz mu ya o kalpte ALLAH varsa…

 • biri dedi ki:

  Benim en son adetimin ilk gunu 13_09_2017 tam 41 gun sonra hamile oldugumu ogrendim…ama esimle cinsel birlesmemi hatirlamiorum.sizce hangi tarihler arasinda olduysa bu durum mümkündür..cvp yazarsaniz sevinirim tesekkurler

 • Fatih dedi ki:

  Arkadaslar ben karimla yeni ewlendim ve ewlendigimiz gun ve sonraki gunler iliskiye girdik bn icine hic bosalmadim ama karimin mideli bulaniyo bugun biraz kustu ve midemde agriyo dedi sabahlari mide bulantisiyla felan uyanmiyo acaba karim hamilemi

 • emine dedi ki:

  7 aylık evliyim ve düzenli ilişkiye giriyoruz. Iliskiye. Ve adetim biteli 9 gün oldu dün geceden beri mide yanması. Mide bulunması var midem fena şuan ve iştahım hiç yok
  Lütfen yardımcı olurmusunuz bna

 • Seher dedi ki:

  30 eylülde adet oldum yeni evliyim bu ay ayin kaçın da adet olurum bana yardımcı olur musunuz

 • Seray dedi ki:

  Meraba size bişey sorucam sevgilimle ilişkiye girdim fakat kalça arama boşaldi migdem bulanıyor hamile olmam olasılığı varmı bilgi verirmisiniz silerken vajinama girmismidir bilgi verirmisinz

 • Nanii dedi ki:

  Suan okuduklarimin karsisinda sok yasiyorum efendim
  Erkek arkadasi icine girmis hamile kalirmiymis erkek arkadasi adet doneminin 6gunjnde icine girmis hamile kalirmiymis efendim hamile kalmis iki kisiyle iliski yasamis cocuk kimdenmis valla yazık gercekten yazık
  Asla kınamıyorum ama ahlak kurallari diye bisey var ve Kuran-i kerimde zina haram evet ozgursunuz ama ozgurluk ahlaksizlik yada zinaya çanak tutmuyor lutfen bayanlar hatta genc bayanlar kendinizi kullandirmayin ve birazcik internetten arastirin adet donemi iliski ne demek kitabimizda bunun gunah oldugu bile yaziyor haaaa siz sanane derseniz tabiki banane gunahi sizin ama bunlarin zina ve gunah oldugu Rabbimin bize sundugu kutsal kitapta var …

  • ........ dedi ki:

   Allah sizden razı olsun kardeşim çok güzel özetlemişsiniz düşüncemi bende bir sıkıntımdan dolayı bu sayfayı açtım ve Malesef okuduklarım mide bulandırıc insanlığın geldiği bu hal beni yeterince üzdü Rabbim yardımcımız olsun inşallah ??

 • Tugba dedi ki:

  Arkadaslar merhaba cok acil bisy sormam lazim.. Ben evliyim 2. Yılım bir kez dıs gebelik gecirdim ameliyat oldum bi sene gecti ustunden suan .. bi ay once iliskiye girdikten 10 gun sonra adet gordüm suan tam bi ay gecti normalde adet gunum 10 u ise diger ay 5 gun geri cekerdi belirtileri hafiften var ama olmadim sizce nedir?

 • Esra Erol dedi ki:

  Üç Aylık evliyim eşim suan cocuk düşünmüyor gerizekalı cekmeyle korunuyoruz hamile kalma rizgim ne kadar

 • Esra Erol dedi ki:

  Üç Aylık evliyim eşim suan cocuk düşünmüyor gerı cekmeyle korunuyoruz hamile kalma rizki ne kadar

 • Anonim dedi ki:

  Herhangi bir konuda bilgi edinmek için geziniyordum bu siteye girdim bilgiden çok yorumlarınız dikkatimi çekti bir avukat olarak dile getirmek isterim ki ülkemizde insanların özgürlük hakları mevcuttur ve ne konuda olursa olsun bir diğer kişi şahsi bir aşağlama veya buna benzer bir konuşmada bulunduğunda suçu vardır herkesin din konusunda inancı farklıdır kimse kimseyi yadırgayıp hayatı konusunda eleştiride bulunma hakkına sahip değildir. Allah’la kul arasında olan bir duruma başka bir kul karışmamalıdır günahına ortak olmaktan başka hiçbir şey yapmaz . Hani çok biliyorsunuz hepiniz din bekçisisiniz ya bilgilendirmek istedim ve gerekirse bu tür yorumlar bulunduran böyle bir siteye dava bile açarım herşeyden önce herkes kendine dönüp bir bakmalı neyim değil ne olurum demelisiniz
  İyi günler…

 • güldnz dedi ki:

  Burada gelipte işte erkek arkadaşımla,yok yasak ilişkimle yok bilmem kimle ilişkiye girdim diyen şahısların birileri ile ilişkiye girmeleri elbetteki bizi ilgilendirmez fakat toplum ahlakını bozduğundan ve evlatlarımıza bunların normal bişeymiş algısı yaratılmasından son derece rahatsızım kim ne yaparsa yapsın ama lütfen aleni anlatılmasın geleceğimiz ve evlatlarımız için.

 • Esoes dedi ki:

  Mrb birsey sorcaktm ama.. nisanlimla birlikte olduk adetimden 2 gun once.. prezvtf kaymis farketmedik bunu.. hamile kalma olasiligim nedir ??

 • Ezelll dedi ki:

  Merhba bisi sorucam daha önce hic iliskiye girmedim adetim bittikten bi gun sonra nişanlım sadece bi kere içime girdi çıktı canım cok yandığı icin daha fazlasina izin vermedim bosalma gibi bisi de olmadı hamile kalma riskim var midir

 • Kübra dedi ki:

  Cnm ben 9da adet oldum 12 sinde bittio akşam banyo yapıp ilişkiye girdik eşimle i sık sık idrara çıkıyorum kasık ağrılarım var sizce hamilelik olabilir mi

 • Ümmü dedi ki:

  Bana yardımcı olursanız sevinirim ben nişanlıyım ilişkiye girdik düğünden 2hafta önce evlendikten sonrada bir çok kez girdik ve 1 haftadır midem bulanıyor ve çok halsiz hissediyorum adetim 5gün sonra olucak ve kiloluyum birazda

 • Mustafa dedi ki:

  Sevgilimle sürtünerek iliskiye girdik ama meni vajinaya gelmedi. Hamilelik riski nedir?

 • Eylul dedi ki:

  Merhaba 20 gunluk ewliyim son bi kac gundur sik sik midem yaniyor ve bulaniyor halsizim hamilemiyim??

 • Sevil dedi ki:

  Merhaba 9 aylik hamile olmak istiyorum 5 aydir deniyorz ce esim hep icime boşalıyor iliskiye girdiktn bi 20 dk uzanyorum hic haraket etmedn ve yinede dool cikiyir azda olsa sizce napmam gerek

 • Gizem dedi ki:

  merhaba erkek arkadaşımla ilişkiye girdik ve 2 defa icime boşaldı hamile kalma riskim varmı sizce

 • Gizem dedi ki:

  merhaba erkek arkadaşımla iliskiye girdik 2 defa icime bosaldi ve 3-4 defada duraksayıp dinlendi sizce hamile kalma oranım varmı?

 • Ferhat dedi ki:

  Evli bir kadınla birlikte oldum dayanamadım içine boşaldım öyle az değil amındam dışarı taştı döllerim bi anlık zevkin esiri olduk hap icirdim ama ne olacak sonu

 • Sarı adam dedi ki:

  Önüne gelenle yatıyor kalkıyor ve gelip burda onla bunla yaptığını anlatıyor. Beter olun orospu kaltaklar fahiseler. İnsallah önüne gelen erkek sizi yapsın hamile bırakıp gitsin.? kısacası siz namussuz orospusunuz…..

 • Gülperi dedi ki:

  2 hafta önce adetim bitti ve bende hafif leke gibi kanama geliyor adet mi yok sa gebelik mi simdi test yapsam belli olur mu acaba

 • Çağdaş ASLAN dedi ki:

  Yorumları okudum da memlekette ne kadar ahlak yoksunu kişi varmış birde normalmiş gibi anlatıyorlar.Bazıları da çağdaşlık,özgürlük ayağına savunuyor.Yazık gerçekten…

  • ⭐️ dedi ki:

   Vay arkadaş…ağzına sağlık.
   Bir saattir tek tek yorumları okudum da, kadınlığımdan utandım. Biz de yıllarca uğraşıyoruz evlat sahibi olabilelim diye. Bu memlekete mi? ??

 • selin dedi ki:

  Merhabalar ben eşimle ilişkiye girdikten 2 gün sonra adet oldum acaba hamile olma riskim var mı eşim içime boşaldıysa bile bu kendini 2 gün sonra gösterir mi biraz halsizlik falan var lütfen birisi cevap versin

 • Esra dedi ki:

  Merhaba evliyim çocuk olsun istemiyorum daha sürtünme yoluyla hamile kalır mı

 • Beyza dedi ki:

  Merhaba, geçenlerde bir adamla birlikte oldum ayıptır söylemesi şeyi çok küçüktü girdi çıktı girdi çıktı pek bir şey hissetmedim acaba hamile kalırmıyım.

 • Gamze dedi ki:

  Merhaba ben bakireyim surtunmeli bir iliski yasadim bosaldigindan emin değilim ama adetim biteli 2 hafta olmuştu 2 gündür kahverengi pembemsi akinti geliyor hamileliğin?

 • Esra dedi ki:

  Meraba bn 2 senedir evliyim cocuk sahibi olmak istiyorum bugune kadar korunmadan eşimle birlikte oldum ama olmuo gitmediğim hastane doktor kalmadı rahim filmi çekildim ne eşim de nede bnde hiç bi sorun yok eşim yurtdışından 10 gün önce geldi ve suan cok idrara cıkıyorum hamile kalmış olabilirmiyiö

 • Miray dedi ki:

  Simdi ben bu Ay 5. 6 kereden fazla iliskiye girdim ama her girisimde 4 defa icime bosaldi En son adetimin 2.gunu adetliyken iliski yasadik ve yine icime bosaldi hamile klma ihtimalim vgelmedi detimin 2.gunu gectigimiZ cuma
  Ve dun adet kanamam azaldi bugun HIc gelmedi acil cevaplayin lutfen

 • Nışanlı dedi ki:

  Nişanlımla bi ilişkiye girdik. Ama 9 hafta olmuş. Ben adet oldum bu zamana kadar. Fakat adetim Son günlerde üç dört gün sürdü Sadece. Stresten olma ihtimali var. Fakat karnımda batma ve adet olacakmışım gibi hissiyat var. Sizce hamile olma ihtimalim var mı bu durumda ?

 • Nes dedi ki:

  Mrb 5 aylık kızım var ve eşim gene çocuk istiyor korunmama izin vermiyor bende hamile kalmaktan çok korkuyorum istemiyorum şimdilik napacamı bilmiyorum ertesi gün hapı var galiba onu denemek istiyorum bilmiyorum zararı olur mu ama denemek istiyorum

 • Veli dedi ki:

  Kız arkadaşımla 5 gün önce ilişkiye girdim yalnız kondom kullanmadım içine de boşalmadım ama hala tedirginim hamile kalma durumu varmıdır hamile kalmışsa belirtileri başlamış olurmuydu

 • Gizemli dedi ki:

  Merhaba.. ayın 24 unde bir ilişki yaşadım. Kasiklarimda ve karnimda bir agri var. Partnerim o gün icime boşaldı.Hamile miyim değil miyim ne zaman öğrenebilirim? Bugün de yumurtlama dönemim. Iliskiyi yasayali 1 hafta oldu.

 • Berfin dedi ki:

  Sevgilimle iliskiye giriyoduk ama 4. Gun du regl doneminin normalde o gun bitmesi lazimdi hic gelmedi kan iliskiden sonea kan geldi acaba patlamis olabilirmiyim ama daha oncekilerde hic kan gelmedi

 • Busra dedi ki:

  Arkadaslar nisanlim imam nikâhlım ayni zamanda 3kere ayni gun icinde birlikte olduk icime bosaldi adetime 8 10 gun vardi su an 3gun kaldi olmama inanilmaz bas agrim var ve iştahsızlık hamile kalma riskim olurmj?

  • Serap dedi ki:

   Bnimde bugün sanki halsizlik var başım arıdı biraz

  • Serap dedi ki:

   6 şubata kaçtık o gün yapmaya başladık sonra 9 oldu adetim halada yapmaya denedim ve beş gün geçti ve bugün oldu acaba hamilemiyim sizce sorunlar glsin

   • Mehmet dedi ki:

    Iyi akşamlar serap hanım sen anlarsin halimden 5 gündür evliyiz eşimin adeti falan yok son iki günde boşalma oldu hamile kalma riski varmı eşimin ne zaman belli olur

 • Serap dedi ki:

  Bnde çocuk yapma aşamasındayım ama 5 gün bkledim bugün adetim oldu bn kaçtığımız ilk gün yapmaya denedim aça sonuç ne

 • Sena dedi ki:

  Adetim bittikten sonra 5. Gün ilişkiye girdik ve eşim içime boşaldı hamile kalma olasılığım var mı

  • Sena dedi ki:

   Hamile kalmak istemiyorum hemen bilgilendirebilir misin lütfen. 14 gün geçti aradan birde hamilelik belirtisi yok gibi ama yine de korkuyorum

 • Helin dedi ki:

  Merhaba erkk arkadasmla ilişkiye girdik ertesi gün hapı içtim adet oldum adetimden 3 gün sonra tekrar ilişkiye girdik içime boşaldi busefer korunmadim hcbse yapmadm hamile kalma riskim var mı ??

 • Ahmet dedi ki:

  Sevgilimle sadece sevistik şuan karnı beli agiriyor bunda bir sorun varmidir

 • Mehmet dedi ki:

  Iyi akşamlar hanım efendiler soracağım soru
  5 gündür evliyiz 2 defa boşalma oldu hamile kalma riski varmı yardım edin şuan çok erken istemiyoruz hamile kalmasını

 • mehmet dedi ki:

  her gun yapmayinca uyuyamiyorum bayanlar neden istemiyor hergun iliski sapikmiainya ne bu diyor hergun 3 kez yaoma diyor

 • Esin dedi ki:

  Ben esimlen iliskiye girdim iki defa ama her ikisndede 6 7 defa başladı biraz bekledm ve ayagi kalktm hamile kalma sansm varmidr acaba

 • Esin dedi ki:

  Bana bu konuda yardm edn ne olr

 • Momeyağız dedi ki:

  Merhabalar 1.5 yasinda bir oglum var ikinci bir bebek düşünüyoruz denemelerede başladik fakat yumurtlama tarihi filan hiç önemsemedim sizce ilk gebeligi evlendikden 3 ay sonra yasadim bu kez buakdar ara verdikden sonra ilk denemelerin sonuc verme hizi ne olur sizce ? Bitaz sabirsiz bir insanim acabalarla hayati kendime zindan ediyorum cunki bilgilendirirseniz çok sevinirim evlendigimden beri adet düzensizliği yasiyorum o yuzden adetimide çok baz alamıyorum. Teşekkürler şimdiden.

 • Punis dedi ki:

  Ya ben sevgilimle 1 aydır sürekli ilişkiye giriyorum ama içine boşalma gibi hiç bir şey olmadı ve bundan çok eminim ikimizde korunmadık ama bazı hamilelik belirtilerine rastlıyoruz ve adeti geçikti acil yazın hamile kalma olasılığı varmı

 • Alim dedi ki:

  Anasını satayım, memleket ne hallerde.. Ne oluyoruz yahu, sanırım gayri müslüm ülkelerde olmaz olanlar.. Yuhhhlaaar olsun

 • Murat dedi ki:

  Niye herkes hayatini anlatiyorvacaba

 • eda güven dedi ki:

  saygı değer arkadaşlar benim adet başlangıcım 15 mart bitiş 20 mart 30 martta eşim ile birlikteliğim oldu ve çocuk yapma kararı verdik . 15 nisanda HCG kan testi yaptırdım 0.1 çıktı 25 nisanda tekrar yaptırdım aynı sonuç çıktı 7 mayısta tekrarladım sonuç yine 0.1 çıktı hocam acaba bundan sonra yaptırmam gerekiyormu birliktelikten 37 gün geçti SİZE ÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

 • Hamza dedi ki:

  Çocuğu olmayan kadınlar deneyelim isterseniz

 • Akif dedi ki:

  Rabbim hepimize hayırlı evlat nasip etsin

 • girgin dedi ki:

  madem bizene siktirin gidin orospular kendi forumunda konuşun.utanmadan 2 kişiyle olmuşta.istersen 10 kişiyle ol bizi ilgilendirmedezde sanki iyi bok yemiş gibi utanmadan anlatıyo burda ahlaksız sürtük

 • Efe dedi ki:

  İnstagram hesabınızı atın yorum olarak tanışalım

 • Efe dedi ki:

  Eşinden memnun olmayan bayanlar adana mersin arası gelin yada ben gelirim sıkıntı olmaz ilişkiye girebiliriz hamile kalmak isteyenler sıkıntı olmaz her türlü ilişkiye hazırım

 • Sibel dedi ki:

  Eşimle 14 mayıs ilişkiye girdik ancak boşma noktasında geri çekildi ama vajina girişine sper bulaştı hazır hissetmedigim için çoöuk istemiyoruz ama o esnada korunmadık spermin çogunlugu iç çamasırımdaydı 19 Mayıs’ta adet olmam gerikiyor ama istemediğim için psikolojik mi bilmiyoeum ama mide bulantım oluyor ara ara baş dönmemdeneşim psikolojik oldugunu söylüyor adetten 6 gün önce ilişkiye girdik hamile olma ihtimalim varmı bu kadar erken hamilelik belirtisi ortaya çıkarmı

 • Sedefklc dedi ki:

  Merhaba bayanlar ben 1 senelik evliyim ve anne olmayı cok istyorum esimle 19.20.21.22.23.ünde iliskiye girdik sizce hamile kalma olasıligım varmı

 • Başak dedi ki:

  Adetimin tam 14. Günü yüksek gebelik içime boşaldı çok haz aldım normalde içime boşalma olmazdı istemiyorum hamilelik sizce hamile kaliır muyum bu arada eşim birlikte olduğum adam ??

 • Zeyno dedi ki:

  Ben 5 gündür eşimle beraber oldum ama ertesi gün hapı daha önce de kullandım 5. Güne hep kullanıyordum ama hafta sonu girdi 6. Güne kullansam acaba faydası olurmu eczane hafta sonu kapalı olduğu için alamadım

 • Minel dedi ki:

  Bütün sorulara erkeklerin cevap vermesi nasıl bir ironidir ?
  Ayrica namus bizim icin cok onemli bir kavramdir fakat vicdani ve insani duygularımız daha da baskindir.
  Kadının buraya alenen iliskileri yazmasi ne kadar cirkinse bunu elestirmekte o kadar cirkindir bence.kadinin ne sekilde bunu yasadigini yada ne sebeple burda paylastigni bilmiyoruz.
  Belki kocasi satiyor.belki babasi satiyor belki hakikaten bu isi yapiyor ama nasil dustu bu pisliğe.bize olmaz diye birsey yok.
  KIMSE SINANMADIGI GÜNAHIN MASUMU DEGİLDİR..

 • Elem dedi ki:

  Yorumların hepsini okudum. Gülmekten karnım ağrıdı. Gerçekten çok garip insanlar var… Siz beni güldürdünüz ya Allahta sizi güldürsün? buraya soru yazarak cevap alamazsınız. Sizin sorduğunuz soruya cevap verenler bir doktor veya tıp mühendisi değiller!!! Herkesin bilgisi kendinedir. Onda o yaşandı diye sendede yaşanacak diye veya olacak diye bir kaide yok. Eğer çok merak ediyorsanız doktora bir randevu alın ve bütün probleminizi çözmüş olun… Heee hamilelikten korkanlar içinde bir erkek içinize boşalmadıgı sürece o yumurta o sprmi görmediği sürece ve döllenme olmadığı sürece hamile kalmak imkansızdır. Bunu da buraya not düşmek istedim. Heee sen nerden biliyorsun diye soracak olursanız annem kadın doğum uzmanı?

 • Lucie dedi ki:

  Biri yazmis farkli insanlarla iliskiye girmiste babasi hangisi. Cocugun buyudugu zaman aynisini dersin iste fakli farkli kisilerdi hangisi oldugunu biliyorum oda artik esra erola cikar annam oruspuymus onune gelenle yatmis babamida bilmiyo kim tum turkiyenin erkeklerinden dna testi istiyorum babami ariyorum ???????
  Ar damarin catlamis belli bari dogurupta cocuguna oruspu cocugu ismini taktirma. Yarin o cocuk buyudu senin baban kim diye sorarlar. Sende yazmisin zaten farkli farkli diye. Eeee kolay gelsin son 1 haftada hangisiyle yatiysan simdiden bir sac ornegi alda dna yaptir cocugunu da rezil etme kasarovski

 • Bülent dedi ki:

  S.a öncelikle iyi günler benim bi sorum olacaktı sevgilimle bi ilişki yaşadık ama sürtünerek iççamaşır yoktu sevgilimin kızlık zarı yırtık değildi yani bakireydi bu durumda hamile kalnıabilirmi lütfen cevaplarsanız sevinirim

 • şifa dedi ki:

  Merhaba ben 2 hafta önce tahlil yaptım bişey yoktu ama 2 gün önce test aldım 2 çizgi çıktı bi kızım var 1 buçuk yaşında ve biz korunuyorduk ona ragmen gebe kalmış olabilirmiyim doktorum elbette dedi size sormak istedim bide

 • Gamze dedi ki:

  Her koyun kendi bacağından asılır kimse burada kimsenin namus bekçisi değil başkalarına dil uzatmak ne kadar kolay sanane ondan sanane bundan buradaki insanları tanıyor musun kim olarak yargılıyosun yatmış kalkmış sanane bundan hayır bu kadar kafaya takılacak bişey varsa sende yap hani duyulmak istenilen şey bu mudur yapmayın gözünüzü seveyim hem ne demişler kişi kendinden bilir işi sadece otur 2 dakika düşün hatta düşünün boş işler müdürlüğüne dönmüş site resmen işiniz gücünüz yok mu sizin Allah ıslah etsin demiş bide sşjxlsnxlsmzls yahu kardeşim sanane sanane git anana bacına bak onlarla ilgilen onların bekçiliğini yap tanımadığın etmediğin insandan sanane

 • Serpil dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar 17 yaşındayım babamın ısrar üzerine evlendim ne de seviyordum zaten biz ilişkiye girile tam 9 gün oldu tabii yani 20 Günde 2 defa yaptık Sizce hamilemiyim dir Ya da nasıl öğrenirim ne zaman belli olur Eczaneden gebelik testi aldım olumsuz çıktı

 • Welat dedi ki:

  Surtunma yoluyla hamile kalinir mi

 • betül dedi ki:

  23 haziranda adet oldum 29 haziranda adetim bitti 2 temmuzda erkek arkadaşımla birlikte oldum ertesi gün hapı aldım 19 temmuzda adet olmam gerekirken 8 gün erken adet oldum test yapıyorum tek çizgi acaba bu normal mi?

 • Başak Tuğran dedi ki:

  Arkadaşlar ben erkek arkadaşımla ilişkiye girdim ve içime boşalmadığına eminim fakat döle benzer bir sıvı vardı alt kısımlarda mide bulantısı ya da kusma vb şeyler yaşamadım ama acaba o döl olabilir mi sizce hamile miyimdir

 • Nil dedi ki:

  BIDE YAZIYORSUNUZ HERKESE GOSTERIYONUZ AYIP

 • Zehra cetin dedi ki:

  Merhaba ben goguslerimi sikinca sute benzeyen yagli sivi geliyor.birde normalde adetime 6gun yada 3.4gun varken gununden once adet olurdum bu ayda adetime 1gun var daha adet olmadim.gogsumde hala sivi geliyor.26gunde 1adet oluyordum bazen dongu gunleri kisalip uzuyor neden acaba yumurtlama gunu iliskiye girmistik esimle 2kere .korunmuyorum hamilelik olur mu.

 • Umut dedi ki:

  Merhaba ben nişanlıma ilişkiye girdik ve benim adetim düzensiz Di adet olduktan 13 gün sonra ilişkiye girdik ve sonrasında da girdik daha test yaptırmadım ve şuan evliyiz çocuk çok istiyor ve ben ona bir çocuk veremem diye çok üzülüyorum ona Allah nasip ederse olur inşallah diyorum psikolojim çok bozuldu çocuk çok istediği için aklıma hep kısırmıyım acaba diye düşünüyorum biri bana birşey diyebilir mi lütfen

 • Yandim dedi ki:

  Admin bugun sevgilimle iliskiye girdim icime bosaldi ilk bosalmasinda sadece bosaldi icime acaba hamile kailirmiyim

 • Derya dedi ki:

  Benim adetim 4.10.2018 tarihinde bitti 9.10.2018 tarihinde ise eşimle ilişkim oldu acaba kaç gün sonra test yapmaliyim birde adet takvimimde ilişki günü için doğurgan dönem yaziyordu ne kadar doğru bilemem gerçi ama şöylede bir durum var ben 1.5yıldır doğum kontrol hapı kullaniyordum bu ay bıraktım onunda etkisi olurmu hapı biraksanda bi süre daha koruyucu etkisi oluyormus sanirim cvp verirseniz sevinirim tesekkurler

 • Hayal dedi ki:

  Merhaba ben bisey sormak istiyordum. Eşimle çocuk istiyoruz ve denemelere başladik. Hamileligin bir cok belirtisini yaşadim fakat 5 gun gecikmeli adet oldum. Sormak istedigim mesela cocuk bir haftaliksa ve adet zamani gelindiyse adet olunur mu? Yoksa bir haftalik olsa bile adet gorulmez mi?

 • Hayal dedi ki:

  Merhaba ben bisey sormak istiyordum. Eşimle çocuk istiyoruz. Bu ay hamileligin bir cok belirtisini yaşadim fakat 5 gun gecikmeli adet oldum. Sormak istedigim mesela cocuk bir haftaliksa ve adet zamani gelindiyse adet olunur mu? Yoksa bir haftalik olsa bile adet gorulmez mi?

 • Esra dedi ki:

  Cahillik ve egitimsizlik
  1- burda hamile kalip kalmadigini yazarak sormakla basliyor
  2- sorarken dogal olarak ne yasadigini anlatmakla devam ediyor
  3- baskalarinin yasadigi yasam bicimini yadirgamak kaniksayamamak kinamakla bitiyor

  Oysa en buyuk gunahin giybet yapmak oldugunu, bu kinadiginin belkide cocugunun basina gelecegni, kul yasattigini yasamadan ölmeyecegini bilmiyor. Din kitaptan bahsederken kinadigi o alin yazisini Allah yazmis ona vardir Rabbimin bir bildigi demiyor. Allah katinda zinanin affi varda kulhakkinin affi yok bunu bilmiyor.

 • Ayşe dedi ki:

  Merhaba ben 18 yaşındayım ve 8-9 günlük evliyim dün gebelik tesi yaptım ve 2 çizgi çıktı hemen kalınıyomu hamile

 • Yasin dedi ki:

  Bakın güzel kardeşlerim elhamdülillah hepimiz müslümanız dimi olmayanlar vardır elbette islama göre edep ve ahlak cerçevesi içerisinde bir erkek ve bir kadın flört edebilirler tabiki her insanın hatası günahları olmuştur ne demiş yüce Rabbim günah işlemissen bunu kimseye deme deme ki günahın artmasın ve bir an evvel tövbe et.Kimsenin bekçisi ve iyilik meleği değiliz lakin biz bir müslüman olarak nasihat etmek zorundayız şunu unutmayın güzel bir üslupla müslümana yaraşır bir şekilde yapmalıyız bunu.Her kul kendinden sorumludur yanlız yaptığımız tek hata işlediğimiz haramları normal bir olaymış gibi dile getirmektir. Lütfen güzel kardeşlerim bunu normalleştirmeyelim günahın beni ilgilendirmez Allah affedicidir tövbe et yeterki böyle şeyler paylaştığınız zaman başka insanlarda günahınızı normal görüp işleyebilir işte o yüzden günahınızı saklayınız der yüce Allah tövbe edin der.Hepiniz Allah a emanet olun Rabbim cümlemizi affetsin İnşaAllah.

 • Bahar dedi ki:

  Merhaba ben esimle iliskiye girdim ve piraverzatif yirtildi ve icime boşaldi ve ben 4 saat sonra ertesi gunu hapı aldım buna rağmen hamile kalirmiyim lutden yardimci olun

 • sude dedi ki:

  merhaba bi sorum olacak. sevgilimle oral seks denedik spermini yuttum. bunun dışında herhangi bi birleşme sürtünme ya da vajinama sperm gelmedi. hamile kalır mıyım sadece sperm yutarak? biliyorum saçma geliyor kulağa ama midem bulanmaya başladı o yüzden korktum psikolojik mi yoksa hamile miyim diye. lütfen oral deneyen birisi bana cevap verebilir mi?

 • Neslihan dedi ki:

  Arkadaşım en son 59 gün önce yani 7 ekimde eşiyle ilişkiye giriyo 27 ekimdede hastalanıyo 8 gün sürüyo hastalığı idrar testide yapıyo hep negatif 7 ekimden beri de bidaha hiç ilişkiye gitrmediler şu andada ayın 1 inde haatalığı gelmesi gerekiyodu ama nerdeyse 6 gün oldu gelmedi bazen midesi bulanıyo hafif şiddette hamile olabilir mi o kadar uzun süre sonra

 • birkadın dedi ki:

  Ben bu yumurtlama günlerinin yüzde yüz olacağını düşünmüyorum,adetimden 2-3 gün sonra ilişki oldu nasıl olsa yumurtlama olmaz daha diye düşündük ama hamile kaldım. Eğer çocuk istemiyorsanız korunun.

 • Silvia dedi ki:

  23 kasim atet oldum 1 aralik iliskiye girdim korunmadan hamile kalma sansim varmi

 • Oktay Bey dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar detaylı bilgi almak korkusu olan ya da bilmediğiniz farklı konularda denemelerde bilgi ve vb destekler için özelden yazabilirsiniz çekinmeyin bilgim var ve arkadaşım kadın doğum doktoru instagram OKTAYURX ulaşmak istersiniz dm atabilirsiniz ve gizlilik konusunda sıkıntı yoktur .

 • Ezo06 dedi ki:

  Adet donemimin bitmesi 2 3 gun gecti esimle iliskiye girdik ve icime bosaldi bugun ilk gunum suan migde bulantim var normalmidir acaba

 • Yuksel dedi ki:

  Arkadaş çok acil bilginize ihtiyacım var. 27 ocakdak regl oldum. 8 Şubat’ta ilişkiye girdim korunmadım. Yani 13. Günde ilişkiye girdim. Bir gün sonra kahverengi akıntı geldi çok az şekilde ama hamilelik belirtisi yok 24 Şubat’ta da reglim var. Sizce hamile olma ihtimalım var mı ?

 • Sanem dedi ki:

  Yorumları okudumda genelde durumu anlatılıp cevaplar daha çok din ile bağdaştırılmış. Her birey kendi sorumluluklarını biliyordur, yaptıklarının farkındadır sizin gelip bireyleri bu şekilde günahkar olarak nitelendirmek sizin haddinize değil. Burda insanlar yaşadığı cinsel ilişkide oluşan şeyleri anlatıp hamile kalıp kalmadığını bilmek istiyor daha önceden böyle durumlar yaşamış insanlar varmı diye. Ama cevaplarda gördüğüm kadarıyla hepsi din ile bağdaştırılmış. Onun bunun altına yatmakla namussuzluk oluyorsa eğer erkeklerin hepsi namussuzdur. Burda gelip hemscinselerinize hakaret ediyorsunuz. O zaman söyleyin bana tecavüze uğrayan kadınlar? Kız çocukları? Onlardamı namussuz? Madem bacak arasından bakıyorsanız olaya öyle olması gerek değil mi? Anlıyorum ki hepiniz yanlış zihniyette yetişmişsiniz sadece adınıza üzülüyorum. Ha bu arada burada yazan insanların dini ırkını bilemezsin. Örnek bir müslğman olsaydınız eğer insanları azarlayıcı yargılayıcı bir üslupla o sözleri yazmazdınız. Müslümanlık görevinizi yerine getirip yargılamadan dinimizdeki hoş görü ile tatlı bir dil ile yerine getirmektir. İsterseniz önce gerçekten dinime göre davranıyormuyum diye bir düşünün. Madem bu kadar namuslusunuz ne işiniz var böyle sitede. Sizin açınızdan namussuz olarak algılanıyor ya birlikteliklerini anlatmış insanlar. Konu başlığı belli kimsenin namuz bekçisine ihtiyacı yok.

 • Sorry dedi ki:

  Mrblar erkek arkadasimla analdan iliskiye girdik 2 kere icime girdi ve bi surtunme oldu ben agriya dayanamadigim icin cok yapamadi ikinci girisiyle icime bosalmasi bir oldu bosaldiktan hmn sonra bana sirt ustu uzanmami soyledi ustunden 4 gun gecti karnim ve belimde ciddi anlamda agri var ve ara ara kokulardan rahatsiz oluyorum analdan hamile kalmak mumkunmu lutfen cevap neyapmm gerekiyo bilmiyorum

 • isimsiz dedi ki:

  Evlenmeden kendilerini bozanlarin günahını siz azarlayarak veremezsiniz allahla aralarinda bişey iki gunluk iliskiye giripte hamile kalıyosunuz veyatta aldiriyosunuz o dogmamış cocugun suçu ne sizin mevabilini Azdirabini sabi odesin gireceksen onlem alcaksın kasar evlatlari varki yazik …EVLENMEDEN ILISKIYE GİRMELERİNE TEPKILISINIZDE TEPKISI OLANLARIN BURDA NE İŞİ VAR NE ARIYO

 • Emrah dedi ki:

  Merhaba ben kız arkadaşımla birlikte olduğumda kız arkadaşım adetten iki gün sonra idi ve şimdi tam olarak bi ay geçti ve hamile kalma korkusu var onda ben ise olsun diyorum bi hafta önce kan testi falan yaptık hamilelik ile ilgili bişi yoktu sizce hamile kalma şansı varmı

 • Ramazan dedi ki:

  Kız arkadaşımla birlikte olduğum zaman onun adet bitiminin ikinci günüydü hamile kalabilir mi kan testi aldırdık bişi çıkmadı ve bi ay oldu hamile kalma ihtimali varmı acaba

 • Erva dedi ki:

  Ben 7 ay önce düşük yaptım ama 4 ay dır eşimle deniyoruz ama herhangi bir sonuç alamadik

 • Acil önemliii dedi ki:

  Arkadaşlar 3 yıllık evliyim 2 yasında bir oğlum var. Hamile kalmak istiyorum ve eşimde çok istiyor korunmuyorz yaklaşık bir yıldır hiç korunmadk ve her ilişkide içime boşalıyor ara ara adet gecikmelerim oluyor ve kan testi yaptırıyorum negatif çıkıyor Nisan’ 19 da adet görmeye başladım mayısın 1 i 2 si 4 ü ve 5 i ilişkiye girdik. Şuan adetim 3 gün gecikti sizce hamile miyim???

 • Yasemin dedi ki:

  Mayısın 3 adet oldum 8 bitti iliskiyide 14 15 16 21 inde girdim ne zaman hamile kalirim

 • Rabia dedi ki:

  Sevgilimle arkadan birlikte olduk 7 ay önce falan hamile belirtilerim de yok ama karnimda bı şişlik var test yaptırdım 3 4 defa ama tek cizgiydi hamile olamam degilmi

 • Elif yavuz dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar ben 1 buçuk yıllık evliyim deniyoruz ama hamile kalamiyorum doktorumla görüştüm fakat herşeyin normal olduğunu Bir sıkıntı gozukmedigini söyledi sizce neden hamile kalamiyorum

 • Saadet bakay dedi ki:

  Mrb saadet adım Şubat’ın 14 de adet oldum eşimle birlikte oldum bitmesine yakın 24 kadar olduk acaba hamile kalma şansım varmı öğrenmek istiyorum

 • Nazlican dedi ki:

  Mrb yaklaşık iki ay once dusuk yaptım kürtaj oldum bu ay adetim oldu yumurtlama döneminde ve doğurganlık döneminde ilişki yaşadık eşimle defalarca içime boşaldı ama bugün test yaptım tek çizgi göründü migde bulantim da var hamilelik var mı yok mu bilemedim yardımcı olur musunuz acaba ??

 • Cansu akgül dedi ki:

  7 aylık evliyim 7 aydır korunmasız iki günde bir ilişkiye giriyoruz ama hâlâ bi sonuç yok acaba normal mi Çok istiyoruz çocuk arkadaşlar lütfen yardımcı olursanız sevinirim Kadın doğuma da gittim kan tahlili verdim sonuçlar iyi çıktı sadece adet düzensizliğim için ilaç verdi onu kullanıyorum

 • Mahmut dedi ki:

  Hocam merhaba benim bi çocum var eşimle adetten 3 4 gün snra ilişkiye girdik ama eşim gebe olmadı size zahmet cevablarsanız sevinirim teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

#hamileykenben

Hamilelik fotoğraflarınızı İnstagram'da #hamileykenben hashtag’i ile paylaşın, anasayfamızda size ve bebeğinize yer verelim :) Fotoğraflarınız editör onayından sonra sitemizde yer almaktadır.

MAİL ABONELİĞİ
Bu site, sağlık hizmeti vermemektedir, sitedeki bilgiler tıbbi bir öneri yerine geçmez ve sadece bilgi amaçlıdır. Hastalıkların tanı ve tedavileri yalnızca uzman doktorlar tarafından gerçekleştirilebilir.